"Черговий піар пана Єрмака": В "ЛНР" відреагували на заяву Єрмака про обмін полоненими

Мулик Владислав
Мулик Владислав
Процес обміну утримуваними Офіс президента

Оригінал на сторінці Facebook Владислава Мулика

У недавньому інтерв'ю Reuters глава офісу президента України Андрій Єрмак заявив про обмін полоненими в найближчі тижні. Тоді ж Єрмак і назвав конкретні цифри-обмінювати будуть "сто на сто", і весь процес вже, ніби як, узгоджений через ОБСЄ. Однак в " ЛНР " таку ініціативу назвали черговою спробою Єрмака показати свою значимість в переговорному процесі і невдалою спробою піару.
"Це черговий піар пана Єрмака і спроба підняти собі рейтинг, і спроба показати свою значимість в переговорному процесі. Єрмак в інформаційне поле видає бажане за дійсне", - заявила керівник робочої групи" ЛНР " з обміну військовополоненими Ольга Кобцева.

За її словами, офіційної інформації про утримання людей, яких розшукують "Республіки", досі не надходило.

"Зараз ми спостерігаємо театр абсурду в переговорному процесі між республіками і Україною", - вважає Кобцева, звинувачуючи в неробочому координаційному процесі саме українську сторону.

У свою чергу Родіон Мірошник, представник " ЛНР " в політичній групі в Мінську вважає, що домінування Києва в переговорах по Донбасу бачить тільки Єрмак.

"Чи можна вважати перемогою провальну для Єрмака зустріч у Берліні на рівні радників H4, після чого Дмитро Козак відмовився вести діалог з Єрмаком, як з неспроможним партнером, а західні партнери H4 оцінили українську позицію стримано, але швидше негативно", - підкреслює Мірошник і зазначає, що після півроку завзятості Київ примусили підписати "допмеры" щодо припинення вогню і піти на поступки "республік" по відкриттю нових КПВВ в Золотом і Щастя.


Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...