Чаплига про блокування YouTube-канал Медведчука: Це не "свобода слова" - це брудні методи боротьби і подвійні стандарти

Михайло Чаплига
Михайло Чаплига

Політолог

Михайло Чаплига

ua-rating

Блокування YouTube-каналу голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата України Віктора Медведчука - це брудні методи боротьби і подвійні стандарти. 

Про це повідомив політолог Михайло Чаплига в Facebook

Вчора на добу був заблокований мій аккаунт за моє "невтішне" ставлення до соросят і їх покровителів демократів в заморській метрополії.

А сьогодні заблокували ю-туб Медведчука. Вибачте, але я якось інакше собі уявляв "світлих ельфів" заокеанської демократії, що рятують нас від тоталітаризму, несучи нам світло "свободи слова".

Нагадаю, що в 2014 році після захоплення влади в Україні політиками, що орієнтувалися на США, проти Медведчука Білий дім ввів санкції. А пізніше, в 2017 році у Медведчука заблокували його особистий аккаунт на Фейсбуці, на якому було понад 700 тисяч підписників, і сторінку політика – на ній теж було більше 700 тисяч. Разом - під півтора мільйона. Більше, ніж у будь-якого українського політика і в той час, і зараз.

Сьогодні у Медведчука заблокували його канал на ютюбі, відео на якому переглянули 158 мільйонів разів. Причому це найбільше число переглядів серед усіх українських політиків.

І все це "звичайно" ж не порушення свободи слова (сарказм).

Вибачте, але це тотальне ядерне інформаційне бомбардування по тому, хто всуху виграє на американських же ресурсах у проамериканських політиків.

Це не "свобода слова" - це брудні методи боротьби і подвійні стандарти.

Михайло Чаплига

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...