Боротьба з корупцією по-українськи

Анатолій Бурміч
Анатолій Бурміч

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Фото з відкритих джерел

Не секрет, що корупція в Україні набула масштабів національної катастрофи. Корупціонери не просто розкрадають і розоряють країну - вони ще й підробляють зрадою на догоду геополітичним інтересам інших країн і грабіжницьким інтересам транснаціональних компаній. Не всім корупціонерам і зрадникам дають іноземне громадянство, але ті, хто ушанований, з подвоєною силою грабують і зраджують, зраджують і грабують.

Це все відбивається на нашому житті, цінах, тарифах, бюджеті, робочих місцях. У цих умовах, звичайно ж, логічно створити незалежну від влади вертикаль органів, які могли б боротися з цим злом. Я повністю підтримую створення НАБУ, САП, ВАКС, НАЗК.

Але нумо подивімось, з чого почали наші борці з корупцією і ті, хто за ними стоїть. Повністю ігноруючи українську Конституцію, творці антикорупційних органів намагаються боротися з корупцією головними законами країни. Це як? І коли Конституційний суд прийняв цілком прозоре і законне рішення про неконституційність призначення глави НАБУ, а Окружний адміністративний суд це рішення підтримав, подивіться, що почалося в пресі та владних структурах. І питання презумпції невинності теж ніхто не скасовував. У чому тут не правий Конституційний суд?

А може треба прислухатися до думки вищого судового органу країни, внести зміни до законів про антикорупційні органи, повернути країні суверенітет і зайнятися дійсно боротьбою з корупцією, а не її імітацією. Звичайно ж, треба зробити їх незалежними, але не від України, а від виконавчої гілки влади. В іншому випадку "вищою інстанцією істини" в нашій країні буде посольство США, Керівник англійської МІ-6, Сорос або грантоїди. У мене конкретна пропозиція влади щодо виходу з цієї кризи.

Пропоную прийняти закон "Про опозицію", в якому слід вказати, що голів антикорупційних органів призначає опозиція, замість іноземних експертів – експерти від опозиції. У цьому випадку суверенітет дотриманий, незалежність від влади теж. І я гарантую, що корупції у владних структурах не буде. Цим ми повернемо довіру громадян, наповнимо бюджет, створимо позитивний інвестиційний клімат.

До речі, я розмовляв з представниками антикорупційних органів, і вони цю ідею підтримують. Пане Президенте, керівники Верховної Ради, РНБО, замість істерії зверніть увагу на цю пропозицію. Давайте дійсно почнемо боротися з корупцією, а не займатися її імітацією, грабунком населення і знищенням суверенітету!

Анатолій Бурміч

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.