Біолабораторії США: Америка використовує Україну задля розробки зброї масового ураження?

Олексій Куракін
Олексій Куракін

Журналіст

Фото з відкритих джерел

Нещодавно в ЗМІ спливла інформація, що на території України працюють біолабораторії, які обслуговують замовлення США. Наскільки це правдива інформація?

Про це пише Олексій Куракін на своїй сторінці в Facebook.

Біолабораторії США – правда чи фейк?

Цікаво, що вперше широкій публіці про це стало відомо … завдяки Центральній інформаційній системі федеральних закупівель США. Ця система публікує інформацію про всі закупівлі США за рахунок федерального бюджету з 1979 року по наші дні.

У листопаді 2018 року Центральна інформаційна система опублікувала контракт між державним агентством по зниженню загрози безпеки DTRA і компанією Black&Veatch. Завдяки цій публікації стало відомо, що Black&Veatch отримала підряд уряду США на 90 мільйонів доларів на модернізацію біолабораторій США на території України.

Як виявилося, 11 біолабораторій на території України задіяні в американській оборонній програмі "Біологічна програма спільної участі". Одночасно просочилася інформація, що американське агентство DTRA проводить дослідження з розробки біологічної зброї в Грузії.

А ще в жовтні 2013 року газета "2000" зробила спеціальний репортаж про біолабораторії біля міста Мерефа Харківської області. Як з'ясувала "2000", біолабораторія функціонує на підставі угоди між українським Міністерством охорони здоров'я і Міноборони США, укладеним … коли б Ви думали? Звичайно ж, при Ющенку, у 2005 році, коли почали, не соромлячись, зливати суверенітет України в унітаз.

Вибачте, а з якого дива? А народ незалежної України запитали - ми взагалі хочемо, щоб на нашій Батьківщині розробляли всяку бактеріологічну заразу?! Ми ж побачили на прикладі коронавірусу COVID-19, що це все не жарти!

Але публікації публікаціями, а де офіційні пояснення української влади? Нехай президент Зеленський вийде та розкаже українцям, які дали йому мандат на керівництво країною, чим займаються американські біолабораторії в нашій країні.

Але Зеленський і всі вищі чиновники … як води в рот набрали. До речі, ще одна схожість із попереднім президентом, яка показує, що Зеленський – це те ж саме, що і Порошенко. Як і Порошенко, Зеленський з питання американських біолабораторій … героїчно мовчить.

Єдиний з українських топ-політиків, кому вистачило сміливості публічно вимагати від влади звіту з цього питання – це Віктор Медведчук (голова політради "Опозиційної платформи – За життя").

Медведчук публічно звернувся до Зеленського з вимогою надати інформацію – скільки лабораторій США працює, чим вони займаються і як держава Україна контролює їх діяльність?

Зокрема, Медведчук повідомив, що в нашій країні працює американська організація "Науково-технічний центр в Україні" – цей центр фінансує проєкти з розробки зброї масового ураження.

А головне, Медведчук єдиний з усіх, хто не побоявся прямо сказати, що поява американської організації "Науково-технічний центр в Україні" і біолабораторій співпало з декількома спалахами смертельних хвороб.

2009 – Тернопіль, 450 українців постраждало від вірусу, що викликає геморагічну пневмонію.

2014 – спалах холери в Україні, захворіло 300 осіб.

2016 – у січні в Харкові 20 військовослужбовців загинули від вірусу, схожого на грип, за 2 місяці померло ще 364 людини. І цей список можна продовжувати.

Гей, хлопці, чи не занадто багато вірусів і епідемій для українського народу?!

Але вперше політик такого рівня відкрито заявив, що США використовують Україну для розробки бактеріологічної зброї.

За допомогою такого ходу Медведчук поставив Зеленського та компанію "на розтяжку" – або президент публічно прозвітує про роботу біолабораторій США. Або … сміливо промовчить. Але в такому випадку мовчання Зеленського буде красномовніше будь-яких слів.

Олексій Куракін

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...