Аудіозаписи Деркача дають владі поштовх для переходу в наступ проти Порошенка

Андрій Портнов
Андрій Портнов

Радник президента України в 2011 - 2014 роках, юрист, журналіст

П'ятий президент України Петро Порошенко

EPA-EFE

Плівки, опубліковані народним депутатом Андрієм Деркачем, з розмовою, ймовірно, Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним дають владі поштовх для переходу в інтенсивний наступ проти п'ятого президента.

Про це пише Андрій Портнов у своєму Telegram-каналі.

Петро Порошенко, головний державний і військовий злочинець, шість років розвішував російські ярлики своїм опонентам і на цій базі розколював суспільство і ділив країну за мовним, релігійним та майдановим принципом.

І ось сьогодні Андрій Деркач оприлюднив докази люб'язного обміну Порошенка компліментами з президентом Росії в дні загибелі українських громадян. Порошенко обговорював все з російським начальником так, ніби вони разом і по один бік.

Нагадаю, що в 2014-му році, в період окупації Криму, директор Севастопольського морського заводу, що належить Порошенкові, був уже викритий нами в здачі офіційної звітності російській владі, письмово називаючи український Севастополь "містом федерального значення".

А працюючи міністром економіки в Януковича, Порошенко публічно пропагував, що для України дуже важливо продовжити оренду Чорноморського флоту РФ в українському Криму.

Також, в період гострої фази війни, фігурант зміцнював російську армію, оплачуючи її боєздатність податками, які платив в російський бюджет, одночасно послаблюючи українську армію переказом вкрадених у неї грошей на Маршаллові острови і в Панаму.

А ще передав у російський полон українських моряків, щоб ввести воєнний стан і зірвати президентські вибори, продовживши свою владу, посилюючи російські переговорні позиції по полонених і підриваючи обороноздатність України.

А ще за власним підписом вніс до парламенту закон про приховану федералізацію, запропонувавши створити на окупованих територіях свою, окрему від української, міліцію, суд і прокуратуру.

А потім підписав розроблений у Росії текст Мінських угод, прив'язуючи час повернення українського кордону до волі лідерів окупованих територій і необхідності погоджувати з ними українські закони.

Петро Порошенко повинен бути засуджений за десятки корисливих і військових злочинів, і сьогодні влада отримала потужний поштовх для переходу в інтенсивний наступ.

Замініть Генерального прокурора, обнуліть її помилки і почніть, нарешті, швидко і жорстко діяти.

Андрій Портнов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...