live

Андрій Портнов: Як горе-волонтер Юрій Касьянов заробляв гроші на війні

Андрій Портнов
Андрій Портнов

Радник президента України в 2011 - 2014 роках, юрист, журналіст

Юрій Касьянов - один із засновників волонтерської організації "Армія SOS" Facebook

Волонтер Юрій Касьянов пропагуючи війну і насильство та створюючи відчуття, що передає людям свої останні гроші - сам живий на невідомі надходження і прибутки від армійських розкрадань.

Про це пише Андрій Портнов у своєму telegram-каналі.

Друзі, продовжуємо викриття героїв Майдану і злодіїв-волонтерів, які жили за рахунок війни.

Нагадаю, після викриття волонтерів, що крадуть, які підозрюються у вбивстві Шеремета, чиє волонтерство закінчилося покупками будинків, квартир і автомобілів, ми викрили ще одного "волонтера" — Віталія Дейнегу з Фонду "Повернись живим", офіційні доходи якого виявилися в сотні разів менше витрат на розкішне життя і закордонні поїздки.

Викритий в зароблянні на власному благодійному фонді Дейнега пояснив виникнення грошей тим, що "у нього в 2016-му році захворіла бабуся і він в цей момент зібрав гроші на ремонт квартири, які потім інвестував і тепер живе на доходи від цих інвестицій. В податкових деклараціях фігуранта такі прибутки від інвестицій не числяться, тобто він бреше і живе за рахунок нелегальних доходів.

Сьогодні вашій увазі ще один "волонтер" — Юрій Касьянов, який позиціонує себе моральним авторитетом, але запам'ятався масовим збором коштів з бізнесменів на створення бойового дрона, гроші під який були зібрані, а дрон зник.

Цей фігурант як раз просто створений для волонтерської діяльності. Наприклад, у 2006 році він десь доволонтерився, що утримувався державою за рахунок Центру зайнятості і був безробітним, а потім влаштувався на роботу до своєї дружини, яка судячи з декларації платила йому лише на жалюгідне існування — на хліб і воду.

Друзі, ознайомтеся з офіційними доходами злодія-волонтера за останні 18 років і зробіть висновки самі, чи зміг би він без розкрадань і нетрудових доходів якось вижити та ще й витрачати на волонтерство.

Нагадую друзі, якщо людина не платить податки — вона краде в держави, армії, освіти і медицини. А цей волонтер якось живе, існує і займається волонтерською діяльністю, офіційно заробляючи протягом 18-ти років всього близько 3 тисяч гривень на місяць.

Друзі, за останні шість років з самого дна в країні були піднято все, що вдають із себе героїв і патріотів, справжнісіньке бидло.

Воно пропагувало війну і насильство, створюючи враження, що передає людям свої останні гроші, роблячи з себе патріотів, активістів, героїв та волонтерів, а саме жило на невідомі надходження і прибутку від армійських розкрадань.

Про кожне таке бидло треба розголосити, витрусити кишені і вивернути навиворіт, щоб закінчити з цим, як з цілим явищем.

Андрій Портнов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...