п'ятниця, 11 жовтня, 2019, 16:27 Новини ВВС Україна
Фото: Екоактивісти заблокували вхід до головного офісу BBC у Лондоні

Біля головного входу до BBC Broadcasting House зібралися десятки протестувальників, які закликають корпорацію більш серйозно ставитись до проблеми зміни клімату.

activists
Reuters

У Лондоні весь тиждень проходять протести екоактивістів з руху Extinction Rebellion. Демонстранти намагаються блокувати різні урядові будівлі та інші об'єкти в центрі Лондона. У четвер вони заблокували вхід до штаб-квартири BBC.

У п'ятницю біля головного входу до BBC Broadcasting House зібралися десятки протестувальників, які закликають корпорацію більш серйозно ставитись до проблеми зміни клімату.

Демонстранти тримали в руках плакати з гаслами "Кажіть правду", "Планета важливіша, ніж прибутки", "BBC, ваше мовчання вбивче" та іншими.

activists
Reuters

"Ми тут через те, що BBC відмовилася оголосити надзвичайну ситуацію, пов'язану з кліматом. Окрім того, ми тут, оскільки BBC продовжує нормалізувати спосіб життя з використанням високого вмісту вуглецю за допомогою таких програм, як Top Gear", - розповів агентству Reuters представник руху Extinction Rebellion Донначед Маккарті.

activists
Reuters

Активісти блокують головний вхід офісу BBC упродовж всього дня. Вони скандують гасла і співають пісні. Біля дверей будівлі чергує поліція.

Рух Extinction Rebellion існує з 2018 року і відтоді розповсюдився в десятках країн. Логотип руху - коло з піщаним годинником всередині. Він символізує час, якого в багатьох вимираючих видів на планеті залишається все менше.

У Британії в представників руху є три основні вимоги:

  • уряд має оголосили "кліматичний надзвичайний стан";
  • Британія має взяти на себе зобов'язання знизити викиди вуглецю в атмосферу до нуля вже до 2025 року;
  • за перебігом екологічних реформ має слідкувати спеціально створена громадська рада.
activists
Reuters

***

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш TelegramабоViber!

ВВС Україна


реклама
реклама
Top
2020-12-01 09:24 :43