вівторок, 8 жовтня, 2019, 18:24 Новини ВВС Україна
Дівчині відновили щелепу після жахливої мандрівки верхи на коні

Обличчя Емілі Еклс після жахливої мандрівки верхи відновили за допомогою трьох титанових пластин та 160 швів.

Emily Eccles after the operation, and the x-ray taken beforehand
PA Media
Емілі Еклс після операції, і рентген-знімок зроблений після падіння з коня

Щелепа дівчини була настільки сильно пошкоджена через інцидент з конем, що її хірург назвав це найгіршою травмою, яку він бачив поза зонами бойових дій.

У 15-річної Емілі Еклс із британського Шеффілду після інциденту уламок щелепи з рештою голови зв'язував лише один сантиметр шкіри.

Хірург-консультант Рікардо Мохаммед-Алі відновив обличчя дівчини, використавши три титанові пластини та наклавши понад 160 швів.

Зараз Емілі закликає надати йому лицарське звання.

Дівчина їхала верхи у Баслоу, графство Дербішир, разом з другом та членами родини, коли стався інцидент.

Кінь злякався шуму вихлопних газів з автомобіля, і галопом поскакав сільською стежкою. Після того, як ступні дівчинки вислизнули зі стремен, вона почала падати з коня і головою вдарилася об дерев'яну стійку.

Emily Eccles
PA Media
Емілі Еклс повернулася до школи через місяць після інциденту

Емілі доставили в дитячу лікарню Шеффілда після того, як вона опинилася на землі, тримаючи в руках те, що залишилося від її нижньої частини обличчя.

"Це було досить жахливо"

Пан Мохаммед-Алі відновив її обличчя за п'ять з половиною годин тривалої операції, яка була настільки успішною, що дівчина повернулася до школи вже на початку навчального року, лише через місяць після інциденту.

"Могло бути й гірше, проте це одна з найбільших травм, яку я бачив у дитини поза межами зон конфліктів", - зазначив пан Мохаммед-Алі.

"Ушкодження Емілі було суттєвим через те, що вся ліва частина її нижньої щелепи від передньої частини щелепи до суглоба була відокремленою від обличчя і трималася лише на невеликій смужці шкіри", - пояснив він.

Лікар додав, що радий швидкому одужанню дівчини.

Emily Eccles
PA Media

Емілі розповіла, що спочатку намагалася не дивитись на своє обличчя, але випадково увімкнула селфі-камеру, коли спілкувалася з другом.

"Це було схоже на те, що ви бачите у фільмі, це було справді досить жахливо", - сказала вона.

"Спочатку я подумала, що не знаю, що мені далі робити. Я не буду схожа на себе, в мене не буде такого ж життя, як раніше", - розповідає вона про свої відчуття.

Дівчина написала королеві Великої Британії листа з проханням надати хірургу лицарство. Вона вже отримала особистого листа прямо від секретаря королеви, в якому наголошується, що листа з проханням про лицарство передали у відповідний орган.

"Порятунок життя людей та повернення їх до природного стану, безумовно, заслуговує певного визнання", - зазначає дівчина.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

ВВС Україна


реклама
більше новин
реклама
Top
2019-10-22 14:01 :43