Затемнення Місяця 30 листопада: Чому приходить тривога і як позбутися залежностей цього дня

Топ-новина
Топ-новина
Це місячне затемнення буде особливим Фото з відкритих джерел

Астрологи кажуть, що це затемнення буде по-особливому важливим для кожного

У понеділок, 30 листопада, в останній день осені відбудеться місячне затемнення. Його за астрологічними мірками можна назвати незвичайним та навіть унікальним.

Чому космічне явище, при якому певним чином затемнюється поверхня Місяця, вважається особливим і впливає на здоров’я і думки (!) людини? Про це – у нашому матеріалі далі.

Які бувають небесні затемнення

Мовою науки місячне затемнення – це певні взаємодії Місяця і Сонця, які час від часу відбуваються біля місячних вузлів.

Цікава річ – сонячні затемнення завжди трапляються, коли Місяць молодий, і є з'єднанням Сонця і Місяця. Тоді як місячні затемнення відбуваються, коли Місяць повний, і є по суті "протистояннями" Сонця і Місяця. Бувають повні і напівтіньові затемнення. Під час перших поверхню Місяця ніби щось затуляє, а у другому випадку візуально це помітити неможливо. Але незалежно від типу затемнення, воно все ж впливає на самопочуття людей.  

Астрологи кажуть, що сезон затемнень формує фон подій на найближчі пів року, тобто аж до наступного сезону затемнень. Існує спостереження, що під час затемнень Місяця раціональне начало, тобто розум, переважає над почуттями. А під час сонячних затемнень маємо дзеркальну картину – почуття переважають над розумом. 

Залежно від того, на якому полюсі Землі виникло затемнення, його позначають однією з двох літер. Буква N означає "сім'ю", народжену на Північному полюсі, а буква S – "сім'ю", народжену на південному полюсі. До того ж кожна сім'я затемнень має крім букви ще й порядковий номер.  

Фахівці запевняють, що під час затемнень – за кілька днів до них та ще кілька днів після дати затемнення – люди здатні до сильного вивільнення емоцій, гостріше відчувають свої давні страхи і фобії. Цікаво, що саме цей час схоже можна лікувати схожим. Це означає, що під час місячного затемнення можна позбутися і страхів, і негативного настрою, і песимістичних очікувань, і навіть шкідливих звичок.

Новини за темою: Астрономи розрахували велике сонячне затемнення за 7 років

Яким буде затемнення Місяця і що прийде після цього дня

Напівтіньове місячне затемнення відбудеться 30 листопада у 9-му градусі Близнюків на північному вузлі. Воно відкриває коридор затемнень, який відноситься до групи Сароса 4 S. Відомо, що народження цієї сім'ї затемнень відбулося 19 березня 1624 року в 4:26 на Південному полюсі (це було сонячне затемнення), а завершення буде 15 травня 2868 року.

Місячне затемнення є певним чином навіть магічним Фото з відкритих джерел

Тривалість затемнення складе 4 години 21 хвилину. Місяць пройде через південну частину земної півтіні і зануриться в неї на 0,85 свого диска. За умови сприятливої ​​погоди поблизу максимальної фази напівтіньового затемнення (о 12:43 за київським часом) неозброєним оком можна спостерігати потемніння верхнього краю місячного диска.

Затемнення буде видно там, де Місяць знаходитиметься над горизонтом: від Океанії і Америки до Східної і Південно-Східної Азії та Північної Європи. В Україні це затемнення не можна буде спостерігати візуально, бо Місяць у цей час буде під горизонтом.

Напівтіньове місячне затемнення в особистій долі кожної людини означатиме завершення великого циклу у житті. Через те, що це затемнення буде напівтіньовим, його не побачать жителі Європи, у тому числі й українці, проте відчують.

Астрологи зазначають, що ця серія принесе надзвичайно сильні емоції у сфері грошей та стосунків між людьми.

Цікаво, що одразу після місячного затемнення 30 листопада іде повне сонячне затемнення 14 грудня. Воно відбудеться у 13-му градусі Стрільця на південному вузлі. Це буде "затемнення духу", без Сонця, із затьмареною свідомістю та сприйняттям реальності. Наприкінці цього року люди можуть ніби "загубити" свою центральну роль, призначення і місце у житті. Може з’явитися відчуття, ніби не вистачає життєвих сил і накриває тотальна втома.

Новини за темою: Від нових мерів до збільшених тарифів на газ: Топ-9 змін в Україні з 1 листопада

Як вплине місячне затемнення на людей

Це день-пауза, день-осмислення, день-детокс. Цього дня не варто починати нічого нового, зокрема, вирушати в дорогу, бо існує велика небезпека нещасних випадків і аварій на дорогах.

Вплив на розум і думки. Астрологи кажуть, що місячне затемнення на північному вузлі прокладає шлях у майбутнє, підтримує, полегшує процес перезавантаження. Після 30 листопада у життя кожного може увійти щось нове, з'явиться необхідність і можливість оновити щось навколо себе і нарешті позбутися старого.

Місячне затемнення вплине на всі сфери життя Фото з відкритих джерел

У день затемнення Місяця варто викинути з дому старий мотлох, який лежав роками, зробити прибирання, знайти кожній речі своє місце. Таким чином свідомість очиститься і людина зайде у новий період життя вільною, з новими силами.

Астрологи радять присвятити понеділок 30 листопада діалогу з собою, медитації, їсти і розмовляти небагато, не піддаватися шкідливим звичкам і залежностям, не сваритися і не поспішати у жодному з рішень. Варто багато думати, планувати гарне майбутнє і подумки звільнятися від зайвого, старого, непотрібного.

Вплив на особисте життя. Листопадове місячне затемнення матиме неабиякий вплив і на особисте життя людей. Так, вважається, що Місяць ніби управляє жінками, тому більший вплив відчують саме жінки. Цього дня варто бути розсудливими у словах і вчинках, не наламати дров.

Щоб мінімізувати ймовірні негативні впливи місячного затемнення, потрібно вчитися керуватися свідомістю, а не бурхливими емоціями та страхами.

Вплив на звички. У день місячного затемнення необхідно позбутися всього, що прямо чи опосередковано тягне назад. Це можуть бути непотрібні контакти і спілкування, непотрібні речі, шкідливі і "зайві" звички, інформація, що надокучає.

Вплив на здоров’я. Дні поблизу затемнення стануть найкращим періодом для того, щоб позбутися зайвої ваги. 30 листопада корисно сісти на дієту або влаштувати собі розвантажувальні дні. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...