Заміна глави ОП: Що відомо про Андрія Єрмака та чому пішов Богдан

В команді Зеленського заміна – очікувана, проте резонансна

Топ-новина
Топ-новина

Екскерівник Офісу президента Андрій Богдан

Фото - president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента та призначив на вакантне місце свого помічника.

Розповідаємо детальніше, що відомо про відставку Богдана та про нового очільника ОП.

Відставка Богдана

Андрій Богдан таки залишив посаду глави Офісу президента. На сайті очільника країни з’явився відповідний указ. Тож можна вважати, що чергова новина про його звільнення не фейк.

Зауважимо, інформація про можливу відставку Богдана з’явилася ще у серпні минулого року. Тоді виникло багато чуток та домислів – ніби відставка була вимогою американської сторони для зустрічі президента Володимира Зеленського із його колегою Дональдом Трампом.

"За словами джерела, напередодні виборів адміністрація Трампа не хотіла зустрічатися із Зеленським, бо його пов’язують із Коломойським", – повідомили в "Інтерфакс-Україна". Проте згодом анулювали новину та вибачилися перед читачами.

Пізніше президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про наявність заяви на звільнення від Андрія Богдана. За його словами, такі заяви писали всі "ключові люди" з його команди.

Не виключено, що відставка Богдана – це результат конфліктів в оточенні глави держави. І хоча радники Зеленського спростовували чутки про боротьбу за вплив на президента, сам очільник країни сьогодні підтвердив, що конфлікти є. Більше того, він переконаний, що в майбутньому "когось будемо втрачати".

Володимир Зеленський та Андрій Богдан фото з відкритих джерел

Наразі про причини звільнення Богдана офіційно не повідомляється. Але відомо, що напередодні Богдан мав неприємну розмову з Володимиром Зеленським.

Андрій Богдан же за час роботи вплутався в безліч скандалів та в деякі конфлікти.

Хто очолив Офіс президента

Водночас сьогодні президент іншим указом призначив главою ОП Андрія Єрмака. Це не нова фігура на політичному Олімпі. Він відігравав значну роль, у першу чергу, в зовнішніх контактах Зеленського. Більше про це читайте за посиланням.

Радник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак Сегодня

Останнім часом джерела, наближені до команди Зеленського, повідомляли про вплив Єрмака і на питання, які стосуються внутрішньої політики. Раніше це було поле Богдана. Ймовірно, Єрмак "замкне" на собі всі зв’язки Зеленського.

Що відомо про Андрія Єрмака

Андрій Борисович Єрмак народився у Києві 21 листопада 1971 року. Він закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 1995 році. Отримав ступінь магістра з міжнародного приватного права. Того ж року отримав Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю.

У 1997 році заснував Міжнародну юридичну компанію, брав активну участь у розробці перших законодавчих актів у сфері господарського права та інтелектуальної власності. Є членом IBA та членом Асоціації правників України.

У 2006-2010 рр. був помічником народного депутата від "Партії регіонів" Ельбруса Тадеєва. Президент Громадської організації "Асоціація підприємців міста Київ".

З 21 травня 2019 року – помічник президента України Володимира Зеленського. З 21 червня 2019 року член Національної інвестиційної ради, а з 7 жовтня член Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром".

Про особисте життя Єрмака інформації у відкритих джерелах немає. На його сторінці в Facebook відсутні будь-які дані про його сімейний статус.

Статки Єрмака

Декларацію про доходи Єрмака у відкритому доступі немає. Тож оцінити статки нового глави ОП складно.

Повідомляється, що Єрмак володіє або має частку в більш ніж 20 компаніях різного роду бізнесу: юридичні послуги, охорона, фармацевтика, консалтинг, будівництво і входить до засновників кількох громадських організацій. Крім цього, міжнародна юридична компанія Єрмака 16 років надає послуги в сфері захисту прав інтелектуальної власності та авторського права.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...