live

У черзі за мандатом: Хто балотується в Раду по 179 округу на Харківщині

ЦВК зареєструвала на проміжні вибори нардепа в окрузі №179 40 кандидатів

Топ-новина
Топ-новина
Фото з відкритих джерел

15 березня відбудуться проміжні вибори народного депутата України в Харківській області. Центральна виборча комісія проводить підготовку до виборів – 17 лютого було завершено реєстрацію кандидатів на окрузі.

Розповідаємо детальніше, чому проводять вибори та хто позмагається за крісло в сесійній залі.

Необхідність проведення виборів

Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата в Харківській області на окрузі №179 згідно з вимогами чинного законодавства. До ЦВК надійшла постанова Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України Кучера Олексія Володимировича. Він сам написав заяву про складання повноважень.

5 листопада 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Кучера головою Харківської обласної державної адміністрації.

Враховуючи, що Кучер одержав перемогу в одномандатному виборчому окрузі, то в разі складення повноважень проводяться перевибори.

Зазначимо, що межі округу встановлені наступні - місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони. На окрузі 189 дільниць.

Перелік зареєстрованих кандидатів

ЦВК розглянула представлені кандидатами документи та зареєструвала 40 осіб на проміжні вибори народного депутата в окрузі №179. На виборах 21 липня 2019 року кандидатів на цьому окрузі було 10.

За крісло вакантне нардепа 15 березня позмагаються:

Авакін Дмитро Володимирович. Він народився 21 жовтня 1984 року в місті Харкові. Має вищу освіту. Авакін – фізична особа – підприємець. Не перебуває в жодній партії, самовисування.

Агеєва Євгенія Вікторівна народилася 5 листопада 1968 року в місті Києві. Має середню спеціальну освіту. На момент реєстрації не працювала, безпартійнa. Проживає кандидат в столиці, самовисування.

Алєксєйчук Вікторія Іванівна - народилася 5 лютого 1977 року в місті Дружківка Донецької області. Має вищу освіту, обіймає посаду директора з громадських зв'язків, Азово-Чорноморська інвестиційна компанія у формі ТОВ. Кандидат проживає у Харкові та є членом політичної партії "Слуга народу". Саме ця партія і висунула кандидата на вибори.

Бебик Валерій Михайлович – народився 24 квiтня 1959 року в селі Великі Бубни Роменського району Сумської області. Має вищу освіту, професор Національної академії державного управління при Президентові України. Проживає в місті Києві. Кандидата висунула політична партія "Україна Соборна".

Бондар Ірина Сергіївна - народилася 19 жовтня 1984 року в місті Алчевськ Луганської області. Має вищу освіту, працює консультантом з маркетингу, ТОВ "Газета "Харьковскіє ізвєстія". На час висування проживає в Харкові, є членом політичної партії "Нові рубежі". Ця ж партія і висунула її кандидатом.

Голтвянський Олег Миколайович - народився 8 вересня 1980 року в місті Харкові. Має професійно-технічну освіту. На час висування проживав в Києві та обіймав посаду сержанта-менеджера відділу комплектування у військовій частині А4790. Голтвянського висунула політична партія "Патріоти Волині".

Горба Віталій Вячеславович народився 15 травня 1982 року в місті Зборів Тернопільської області, громадянин України. Має вищу освіту, обіймає посаду керуючого партнера ТОВ "Юридична компанія "Лекс гард". Проживає в місті, де народився. Є членом політичної партії "Добрий самарянин", яка його і висунула в кандидати.

Гурець Вячеслав Віталійович народився 13 липня 1988 року в місті Харкові, там і проживає. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Є членом політичної партії "Наші", проте на вибори пішов самовисуванцем.

Діденко Олександр Вікторович народився 24 березня 1982 року в селі Милівка Близнюківського району Харківської області. Має вищу освіту. Наразі є фізичною особою – підприємцем. Проживає у місті Лозова Харківської області. Є членом партії "Опозиційна платформа – За життя". На вибори зареєструвався самовисуванцем.

Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна народилася 28 вересня 1983 року в місті Лозова Харківської області. Має вищу освіту, працює старшим науковим співробітником в Науково-дослідному інституті правового забезпечення інноваційного розвитку Академії правових наук України. Безпартійнa, проживає в місті Харкові, самовисування.

Захаров Валентин Євгенович народився 26 квiтня 1959 року в місті Харкові. Має вищу освіту. Працює страховим агентом в ПрАТ "Промстрах". На час реєстрації проживав в Харкові та не належав до лав жодної партії. Кандидатом в народні депутати його висунула політична партія "Блок опозиційних сил".

Ільєнко Віктор Анатолійович народився 4 лютого 1995 року в місті Києві. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Є членом політичної партії "Україна понад усе", яка його й висунула в кандидати. Проживає в місті Києві.

Кирпичев Каміль Хусяінович народився 1 серпня 1972 року в місті Макіївка Донецької області. Має вищу освіту, працює адвокатом, самозайнята особа. Безпартійний, проживає в місті Харкові. Зареєстрований кандидатом від політичної партії "Власна сила".

Князева Анна Володимирівна народилася 22 грудня 1993 року в місті Вінниця. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Безпартійнa, проживає в місті Вінниці. Балотується в депутати від Республіканської Партії України.

Коваленко Ольга Валеріївна народилася 15 листопада 1968 року в місті Чорнобиль Київської області. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Антарес-Стар". Є членом політичної партії "Жінки за майбутнє" (Всеукраїнське політичне об’єднання), яка і висунула її кандидатом. Проживає в м. Дніпро.

Кононенко Олена Миколаївна народилася 8 червня 1981 року в селі Рогозів Бориспільського району Київської області. Має вищу освіту, працює науковим співробітником відділу земельних відносин та природокористування Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки". На момент висування проживала в Борисполі. Є членом політичної партії "Країна", яка її і висунула кандидатом в нардепи.

Кошулько Сергій Саввич народився 26 червня 1959 року в місті Донецьку. Має вищу освіту, пенсіонер. Проживає в місті Дніпрі. Суб’єкт висування – політична партія "Народна програма Вадима Чорного".

Куруч Ярослав Володимирович народився 24 березня 1990 року в смт Тарутине Тарутинського району Одеської області. Має вищу освіту. Фізична особа – підприємець. На момент висування проживав в селі Приморське Білгород-Дністровського району Одеської області. Кандидат в нардепи від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Демократична альтернатива".

Лазуренко Тетяна Вікторівна народилася 29 квітня 1971 року в селі Орілька Лозівського району Харківської області. Приживає в місті Лозова Харківської області. Має вищу освіту та тимчасово не працює. Не входить до лав жодної партії. На вибори йде самовисуванкою.

Леоненко Ігор Володимирович народився 14 червня 1983 року в місті Нова Каховка Херсонської області, проживає в Києві. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Центр стратегічних політико-правових досліджень". Є членом політичної партії "Захист", яка і висунула його кандидатом.

Матковська Діана Володимирівна народилася 5 лютого 1988 року в місті Дніпропетровську, проживає в Дніпрі. Має вищу освіту, працює юрисконсультом в приватному підприємстві "Бона файд консалтінг". Є членом політичної партії "Справа", яка й висунула її кандидатом в нардепи.

Музиченко Микола Володимирович народився 26 листопада 1971 року в місті Харкові, де й проживає. Має вищу освіту, проте тимчасово не працює. Не належить до лав жодної партії, на вибори зареєстрований самовисуванцем.

Найда Ігор Володимирович народився 17 вересня 1960 року в селі Озеряни Борщівського району Тернопільської області, проживає у передмісті Києва в Ірпені Києвської області. Має вищу освіту, працює помічником генерального директора ТОВ "Юрія-фарм". Не належить до жодної партії, проте кандидатом зареєстрований від політичної партії "Українці разом".

Науменко Світлана Михайлівна народилася 10 лютого 1973 року в селі Яблучне Великописарівського району Сумської області, проживає в Харкові. Має вищу освіту, працює помічником народного депутата. Є членом політичної партії "Україна – Вперед!", від якої і балотується в Верховну Раду.

Огурцов Дмитро Олександрович народився 1 лютого 1992 року в місті Харкові, де й проживає. Має вищу освіту, працює менеджером з логістики в ТОВ "Лендстар ейджент юкрейн". Є членом політичної партії "Життя", яка й висунула його кандидатом в народні депутати.

Оксень Кирило Ігорович народився 4 травня 1989 року в місті Дніпропетровську, проживає в Харкові. Має вищу освіту, займає посаду директора ТОВ "Винім". Не належить до жодної політичної партії, а на вибори йде самовисуванцем.

Палієва Олена Володимирівна народилася 7 травня 1986 року в селі Тихонівка Первомайського району Автономної Республіки Крим, проживає в столиці. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Юрблаго". Хоча не числиться членом жодної партії, в Раду балотується від політичної партії "За Україну!".

Патлачук Василь Никифорович народився 2 серпня 1961 року в місті Шадринськ Курганської області Російської Федерації. На момент реєстрації кандидатом в нардепи проживав у місті Слов’янськ Донецької області. Має вищу освіту, працює доцентом кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права в Університеті державної фіскальної служби України. Є членом політичної партії "Діти війни" Народна партія України", від якої і балотується.

Пристай Олексій Романович народився 15 липня 1988 року в місті Києві, де й проживає. Має вищу освіту, працює керівником ТОВ "Пристай міттал стіл". Не належить до жодної партії, на вибори зареєструвався самовисуванцем.

Пташник Вікторія Юріївна народилася 1 сiчня 1983 року в місті Києві, де й проживає. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Юридична фірма "Дроіт". Також на сайті ЦВК вказано, що кандидатка є адвокатом, самозайнята особа. Не належить до жодної партії, проте на вибори йде від політичної партії "Європейська солідарність".

Світлична Юлія Олександрівна народилася 6 червня 1984 року в місті Харкові, де й проживає. Має вищу освіту, працює виконавчим директором громадської організації "Єдність та розвиток". Не належить до лав жодної партії, на вибори йде самовисуванкою.

Світлична Яна Олексіївна народилася 10 грудня 1986 року в місті Харкові, тут і проживає. Має вищу освіту, фізична особа – підприємець. Безпартійнa, самовисування.

Сергієнко Лариса Василівна народилася 10 липня 1970 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, де й проживає. Має вищу освіту, працює заступником директора ТОВ "АБВ-КОМБІ". Також на сайті ЦВК вказано, що вона зареєстрована як фізична особа – підприємець. Належить до лав політичної партії "Партія сильної влади", від якої і балотується в парламент.

Скоморощенко Олена Миколаївна народилася 7 березня 1961 року в місті Києві. Проживає також в столиці. Має вищу освіту, зареєстрована як фізична особа – підприємець. Є членам Соціал-демократичної партії України, яка і висунула її кандидаткою в нардепи.

Соколов Михайло Юрійович народився 23 травня 1976 року в місті Санкт-Петербург, Російська Федерація, проживає в Києві. Має вищу освіту, виконавчий партнер в ТОВ "Кесарев Консалтинг". Соколов безпартійний, а на вибори йде самовисуванцем.

Федоренко Ігор Петрович народився 27 травня 1974 року в місті Києві, де й проживає. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Є членом політичної партії "Нове життя", від якої і балотується.

Хархаліс Галина Василівна народилася 9 березня 1981 року в селі Стрільбичі Старосамбірського району Львівської області, проживає у Львові. Має вищу освіту та тимчасово не працює. Є членом Всеукраїнської козацької партії, яка і висунула її кандидатом в депутати.

Швайка Ігор Олександрович народився 25 лютого 1976 року в селі Троїцьке Целінного району, Республіка Калмикія, Російська Федерація. Проживає в місті Люботин Харківської області. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Медіа-Центр "Голос Свободи". Є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", від якої і балотується в парламент.

Шейбут Денис Вікторович народився 4 квiтня 1978 року в місті Донецьку, проживає в Києві. Маж вищу освіту, працює старшим викладачем, ПрАТ ВНЗ "Міжрегіональна академія управління персоналом". Є членом політичної партії "Народна Сила", від якої і виступає кандидатом в нардепи.

Ширяєв Геннадій Олександрович народився 1 червня 1961 року в місті Казань, Татарстан, Російська Федерація, проживає в Києві. Має професійно-технічну освіту, пенсіонер. Є членом політичної партії "Справедливості та розвитку", від якої зареєстрований кандидатом.

Варто зазначити, що головні вимоги до кандидатів у народні депутати витримали всі. Зареєстровані є громадянами України, протягом п'яти років проживають на території України та не мають судимості.

Фаворит виборців

Хоча ЦВК зареєструвала немало кандидатів в окрузі, фаворит показує значний відрив від конкурентів.

Як повідомив "Цензор.Нет" з посиланням на групу "Рейтинг", найбільше голосів виборці готові віддати колишній голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній. За неї готові проголосувати 62,3% опитаних. За кандидата від "Слуги народу" Вікторію Алєксєйчук мають намір проголосувати 12,5%, за кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Діденка 8,5%. Всі інші кандидати набирають менше 2%.

Проте результати виборів у 179-му окрузі будуть відомі уже після 15 березня.

*****

Поки готувався цей матеріал, стало відомо, що ЦВК скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати по виборчому округу №179 Михайла Соколова на основі його заяви про відмову від балотування.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...