live

Цілодобове весілля: Як у Києві відбувається марафон наречених

Катерина Чернявська
Катерина Чернявська

Журналістка, кореспондентка, блогерка

Міністерство юстиції цьогоріч проводить захід "Кохання поза часом"

ZIK.UA

14 лютого вважають найромантичнішою датою року, тож не дивно, що саме цього дня найбільша кількість охочих укласти шлюб. Міністерство юстиції цьогоріч проводить захід "Кохання поза часом" — рацси, які беруть участь у заході, працюють з восьмої ранку і аж до півночі.

Столичний Центральний палац одружень, що на проспекті Перемоги, теж відкрив свої двері о восьмій ранку — тут кожні десять хвилин створювалась нова сім'я. Скільки усього пар планують укласти шлюб у цей день, на жаль, в рацсі повідомити не змогли.

ZIK.UA

Місце розташування Палацу одружень, прямо скажемо, не налаштовує на романтичний лад — будівля розмістилася між двома будівництвами. Антураж всередині переносить гостей десь в середину 2000-х років — килими, червоні кульки, прив'язані до перил, та фотозони з сердечками.

ZIK.UA

ZIK.UA

Втім, це не відлякує молодят — на весілля приїжджають і в шикарних кортежах, і на таксі з кількома друзями, і навіть просто пішки вдвох від метро.

Представники останньої категорії Олексій і Ганна кажуть, що одружуватись саме 14 лютого не планували, так просто збіглося.

ZIK.UA

"Для нас не має значення, коли саме ми одружимось. Просто хочемо сповістити усьому світу про наші стосунки, — розповідає наречена. — Коли подавали заяву, нам запропонували одружитися 14 лютого, то ми й вирішили, чому б і ні. Тоді точно буде важко забути про річницю".

ZIK.UA

Деякі пари відзначають день свого одруження традиційно — з короваєм, свідками та купою родичів. З однією з таких вдалося поспілкуватися нашій кореспондентці. Наречена, яка не захотіла називати свого імені, зізналася, що це не перший її шлюб, проте білу сукню все одно хочется надягти.

ZIK.UA

"Ну а яке ж весілля без білої сукні? Треба, щоб усе як у людей було. Щоб батьки віддали заміж. Щоб запам'ятати цей день назавжди", — говорить вона.

Наречена щиро вірить, що весілля 14 лютого — найбільш сприятливий день. А от у забобони, що у високосний рік шлюб укладати не можна, — ні.

"Головне — ж це любов. І цього не змінить ні високосний рік, ні будь-що іще", — говорить вона.
На питання, чому вирішили одружитися саме 14 лютого, наречений розводить руками, а наречена посміхається і опускає очі.

Ще одна пара, яка вирішила одружитися у цей день, — Андрій та Юлія. Їм обом близько п'ятдесяти років. Чи перший це у них шлюб, не говорять. Кажуть, це не має значення. Головне — що є зараз. Вони прийшли в рацс удвох, без костюму і пишної сукні. Познайомились, кажуть, банально — в соцмережі. Спілкувалися там кілька місяців і вирішили зустрітися. Майже одразу почали жити разом. А за кілька місяців вирішили одружуватись.

ZIK.UA

"Він мені робив пропозицію як у кіно — в ресторані, стоячи на одному коліні, з квітами. Звісно, що я погодилась. Тут навіть думати не було про що. Коли знаходиш рідну душу, думати не має сенсу. Мені й виходити заміж було не обов'язково. Проте Андрій наполіг. Ледь відмовила його від пишного весілля", — розказує наречена.

Ідея одружитися саме 14 лютого теж була Андрієва.

"Раніше ми не відзначали 14 лютого взагалі. Тож захотілося наздогнати упущене за всі роки одразу і одружитись у День закоханих", — сміється він.

Попри те, що у рацсі не змогли повідомити, скільки усього весіль сьогодні у них має відбутися, кажуть, до півночі весь час розписаний — кожні десять хвилин створюється нова сім'я.

ZIK.UA

Катерина Чернявська

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...