Ті самі голоси: Нова серія "плівок Порошенка" – тиск на Яценюка та вплив на Гройсмана

Топ-новина
Топ-новина
Джо Байден і Петро Порошенко EPA

Здається, розпочинається друга серія серіалу під назвою "Плівки Порошенка"...

22 червня народний депутат Андрій Деркач та експрокурор Генпрокуратури України Костянтин Кулик на спільній пресконференції оприлюднили нову порцію "плівок Порошенко – Байден". За словами самого Деркача, плівки свідчать про існування міжнародної корупції та керування зовнішньою політикою України.

Далі розповідаємо, про що і про кого говорять голоси, схожі на голоси Петра Порошенка та Джозефа Байдена.

Про що говорять голоси на плівках

На аудіозаписах голоси, схожі на голоси п'ятого президента України Петра Порошенка та ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена. На записах зафіксовано продовження розмови, опублікованої 22 травня. Себто, серед іншого, йдеться і про компанію Burisma, з якою у 2014-2019 роках був безпосередньо пов'язаний син Байдена Хантер. Аудіозаписи містять бесіди ще на кілька важливих тем. Про них – далі.

До речі, за словами Деркача, ці записи він отримав від журналістів, а записував бесіди сам Порошенко у 2015-2016 роках.

Про Олександра Онищенка. На одному із записів голос, схожий на порошенківський, дякує співбесідникові (ймовірно, Байдену) за те, що представники ЦРУ допомогли у справі стосовно нардепа Олександра Онищенка.

Про Арсенія Яценюка. Голос, схожий на голос Порошенка, обіцяє голосу, схожому на голос Байдена, що одразу після відставки з посади прем'єр-міністра Арсенію Яценюку не "світять" кримінальні справи та переслідування правоохоронців.

Про Володимира Гройсмана. Голос, схожий на Байдена, каже, що Порошенкові варто змусити прем'єр-міністра Володимира Гройсмана не переглядати вимоги Міжнародного валютного фонду для подальшого отримання доларового траншу для України. "Голос Байдена" наказав нічого не змінювати в умовах договору між МВФ та Україною та навіть не обговорювати це.

Про Андрія Коболєва. Голос, схожий на голос Байдена, каже таке: "Я вітаю ваші економічні реформи, і у цьому контексті хочу дізнатися, чи правда те, що ви одного з реформаторів хочете звільнити?" Голос, схожий на порошенківський, відповідає:  "Ні, ми зараз розберемося, я проведу власне розслідування". Виходить, що "голос Байдена" фактично захищає очільника "Нафтогазу" Андрія Коболєва від звільнення. Це не дивно, бо той є лобістом енергетичних інтересів Байдена в Україні.

Ремарка – Андрій Деркач каже, що "газові схеми", до яких причетний Коболєв, дозволили вкрасти з українського держбюджету близько 1,5 млрд доларів. До речі, Деркач оприлюднив ще й інфографіку, де розбирає причетних до корупційних схем, на чолі яких стоять Джозеф Байден та Джордж Сорос. 

Новини за темою: Журналіст Кацман про "плівки Деркача": Це не політики говорять - на плівках розмовляють глави міжнародного злочинного картелю!

Коментар від Байдена

Цікаво, що один епізод з низки зафіксованих на аудіозаписах є правдивим. Принаймні, сам Байден висловився про це. Він підтвердив, що поставив питання фінансової допомоги Україні у залежність від звільнення генпрокурора Віктора Шокіна. Зрештою, Шокіна все ж звільнили.   

Коментар від Порошенка

Очікувано, п'ятий президент України Петро Порошенко поспішив відповісти на "закиди Генпрокуратури" та пояснити ситуацію з плівками з голосом, схожим на свій. Він заявив, що так звані плівки Деркача – це черговий постріл фейками з боку Росії, спрямований на руйнування двопартійної підтримки України у США.

"Кремль втручається в американські вибори і залучає до цього свою агентуру в Україні. Ще одна мета чергової фабрикації з бесід українських та американських чиновників – зробити українське питання токсичним для Вашингтону і зруйнувати двопартійну підтримку України Сполученими Штатами", - рішуче заявив Порошенко.

До того ж Порошенко попросив чинну українську владу розслідувати спецоперацію, яку проводить, на його думку, п'ята колона Кремля проти України.

Новини за темою: Портнов: Нові "плівки Деркача" свідчать про елементи прямого зовнішнього управління з одночасною неповагою

*************

20 травня нардеп Андрій Деркач оприлюднив першу частину скандальних аудіозаписів, на яких голоси, схожі на голоси Петра Порошенка та Джозефа Байдена, обговорюють питання у такому ключі, що це може свідчити про міжнародну корупцію та маніпулювання українськими політичними процесами. Зокрема, розмова стосується звільнення генпрокурора Віктора Шокіна та бізнесові справи Хантера Байдена (сина Джозефа Байдена) в Україні.

Тоді Офіс генпрокурора вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію за статтею про державну зраду та зловживання владою і службовим становищем (стосовно Петра Порошенка, зрозуміло).

Детальніше про цей "плівковий скандал", що став одним з викривальних аудіозаписів українських політиків, можна прочитати у нашому матеріалі за цим посиланням.

До речі, сьогодні на телеканалі ZIK очікується ексклюзивне інтерв'ю Андрія Деркача про ситуацію, що склалася навколо плівок. Дивіться о 18:00 "HARD з Влащенко. Підсумки дня".

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...