Новини » Світ Читать эту новость на русском

Масові тестування, залучення військових та заборона виходити на вулицю літнім людям: Як світ бореться із поширенням COVID-19

Топ-новина
Топ-новина
Фото з відкритих джерел

Служба зовнішньої розвідки України провела власний огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі. Станом на зараз нововведення у боротьбі з коронавірусом набули чинності у 9 країнах. Де посилюють карантин, хто кидає на допомогу медикам військовослужбовців, в яких державах проводять масові тестування на наявність вірусу? Читайте далі у матеріалі

Федеративна Республіка Німеччина

У всіх федеральних землях до роботи у 80% німецьких закладів охорони здоров’я залучені 4 тисячі 412 військовослужбовців Бундесверу. Їхнім основним завданням є відслідковування контактів осіб, які захворіли на COVID-19.

Також планується залучити логістичні можливості Бундесверу для зберігання і транспортування майбутніх вакцин від COVID-19.

Чеська Республіка

З метою надання допомоги лікарям, котрі протидіють COVID-19,  Збройні сили Чехії направили до госпіталів і будинків для літніх людей 1 тисячу 260 військовослужбовців.

Новини за темою: Чехія змінила правила в’їзду для іноземців

Італійська Республіка

У зв’язку зі зростанням індексу зараження коронавірусом уряд Італії прийняв рішення про переведення з 11.11.2020 р. у помаранчеву зону регіонів Абруццо, Базиліката, Лігурія, Тоскана, Умбрія та у "червону зону" провінції Больцано.

Цим самим указом на медико-санітарні та адміністративні заходи у помаранчевій та червоній зонах виділено додаткове фінансування у розмірі 410 млн євро.

Республіка Австрія

Федеральна земля Тіроль оголосила про закупівлю впродовж наступних 4 тижнів 600 тисяч тестів на антиген. Очікується, що на першому етапі закупівлі коштуватимуть чотири мільйони євро. У разі потреби є можливість збільшення кількості тестів.

Попередньо планується застосування тестів у секторі охорони здоров’я, догляду та освіти. Зокрема, тести будуть доступними для людей із симптомами захворювання відвідувачів приватних лікарських практик, у лікарняних амбулаторних відділеннях, а також у школах та будинках-інтернатах.

У безсимптомних осіб тести на антиген можуть застосовуватися, наприклад, у разі тісних контактів із зараженими на коронавірус чи у скринінгових програмах в секторі охорони здоров’я. Застосування такого способу тестування на коронавірус у школах покликане запобігти необхідності відправлення цілих класів на карантин. Так, у випадку підозри на зараження учень/студент повинен пройти тестування на місці. За негативного результату навчання триватимуть.

Республіка Кіпр

Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс провів зустріч з епідеміологами країни, під час якої було розглянуто чотири сценарії обмежувальних заходів:

  • ввести суворіші заходи в усій країні, щоб обмежити контакти жителів і відвідання різних зібрань;
  • посилити обмежувальні заходи в усій країні і ввести карантин у регіонах Лімасол і Пафос, при цьому залишити відкритими школи і магазини;
  • ввести "м’який карантин" у всій країні з метою нормалізації ситуації до Різдва (25 грудня);
  • не вживати додаткових заходів до кінця тижня і спостерігати, чи принесуть результат попередньо вжиті заходи.

Остаточне рішення буде прийняте 11.11.2020 р.

Королівство Нідерландів

За інформацією Асоціації охорони здоров’я та безпеки Нідерландів (GGD), на цей час у країні перебування запущено десять спеціальних автобусів, серед яких – п’ять великих і п’ять менших, які робитимуть тести на коронавірус.

Зазначені мобільні центри на базі автобусів матимуть змогу оперативно реагувати на спалахи вірусу COVID-19 у так званих зонах ризику, наприклад у будинках літніх людей. Проведення тесту на коронавірус однієї особи триватиме близько трьох хвилин.

Словацька Республіка

Центральний кризовий штаб Словаччини за результатами оцінки нинішньої санітарно-епідеміологічної ситуації в країні в контексті протидії поширенню коронавірусної інфекції запропонував уряду прийняти рішення щодо продовження надзвичайного стану ще на 90 днів, починаючи з 15.11.2020.

Також за результатами здійснених пілотного та двох етапів загальнонаціонального тестування на коронавірус із використанням антигенних cкринінгових тестів для діагностики COVID-19 Центральний кризовий штаб прийняв рішення про продовження практики масових тестувань населення з використанням цих тестів.

Новини за темою: Словаччина запускає на кордоні з Україною проєкт тестування на антиген COVID-19

Наступний етап проводитиметься 21–22.11.2020 у населених пунктах, у яких під час попередніх тестувань коефіцієнт виявленої захворюваності перевищував показник 1%.

Королівство Данія

Ірландська авіакомпанія "Ryanair" скасувала всі рейси між Данією і Великою Британією після того, як британський уряд розпорядився, щоб всі льотні екіпажі на цих маршрутах проходили 14-денний карантин через поширені спалахи коронавірусу на данських норкових фермах.

За інформацією деяких ізраїльських ЗМІ, у трьох громадян цієї країни, які повернулися з Данії, було підтверджено інфікування новим штамом коронавірусу,  виявленим у данських норок. Цих осіб наразі перевіряють, щоб виявити, яким штамом вони були заражені.

Новини за темою: У Данії не можуть знищити 17 мільйонів норок через правові колізії

Канада

Четвертий день поспіль у провінції Онтаріо фіксують понад тисячу нових випадків COVID-19, чого не було з початку пандемії.

У рамках розробки програми з підтримки авіаперевізників міністр транспорту Канади повідомив, що уряд буде встановлювати жорсткі умови, включаючи вимогу повернути "реальні" гроші пасажирам за скасовані рейси, та захист регіональних маршрутів. Нині багато авіакомпаній скасували низку внутрішніх рейсів, щоб заощадити гроші.

09.11.2020 Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про інвестиції в розмірі 1,75 млрд доларів, щоб допомогти підключити канадців до високошвидкісного Інтернету по всій країні, що допоможе в умовах пандемії розвивати бізнес та створювати нові робочі місця.

У зв’язку з великою кількістю хворих уряд провінції Манітоба прийняв рішення заборонити проводити тестування безсимптомних пацієнтів.

Республіка Казахстан

З огляду на погіршення ситуації в м. Алмати заборонено вихід на вулицю старших за 65 років людей.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...