live

Карантин і робота: Як забезпечити свої трудові права (і зарплату) під час пандемії

Топ-новина
Топ-новина
На карантині можна працювати і вдома, головне - згода керівників Фото з відкритих джерел

Під час карантину можна ненароком втратити роботу, а можна і зберегти робоче місце, домовившись з керівником

КМДА запроваджує у Києві режим надзвичайної ситуації, а тому обмежувальні заходи посиляться і за нехтування правилами безпеки штрафуватимуть. У цій ситуації навіть ті, хто досі працює в офісах, бо не може перенести свою роботу у домашній режим, вимушені будуть рідше їздити на роботу. У зв'язку з цим ми вирішили систематизувати все, що відомо про віддалену роботу вдома, про відпустки за свій рахунок та про чутки щодо масового звільнення працівників через карантин.  

Рекомендації щодо роботи вдома на карантині

Відповідно до закону, підписаного Володимиром Зеленським, щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні, передбачено можливість для працівників за рішенням роботодавця працювати з дому або отримати неоплачувану відпустку протягом всієї тривалості карантину.

До того ж карантин віднесли до форс-мажорних обставин, тому люди звільняються від відповідальності за невиконання цивільних договорів внаслідок запровадження карантину. Також за порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність – штраф для громадян: від 17 тис. грн до 34 тис. грн, штраф для посадових осіб: від 34 тис. грн до 170 тис. грн. Посилено і кримінальну відповідальність за порушення правил щодо запобігання інфекційним захворюванням: штраф зросте з 1700 - 17 000 грн до 51 000 грн; також можливим є арешт до 6 місяців, обмеження волі до 3 років, позбавлення волі до 3 років, а якщо такі дії спричинили загибель людей – позбавлення волі на 5-8 років.

Тим часом у Міжнародній організації праці повідомили, що через світову пандемію коронавірусу майже 25 мільйонів людей у світі можуть втратити роботу. А за словами ексміністра економіки Тимофія Милованова, в Україні число працівників, що втратять роботу, може сягнути пів мільйона.

В умовах карантину більшість як державних, так і приватних компаній уже перейшли на дистанційну роботу або влаштували співробітникам неоплачувану або частково оплачувану відпустку. Проте є й такі, що звільнили частину працівників, аби не нести збитків. Проте це не значить, що вони вчинили законно, – карантин не може бути прямим приводом до звільнення працівника, якщо на нього та його роботу немає нарікань.

Тимчасове звільнення на час карантину. Насправді просто взяти і звільнити вас на час карантину не має права жоден роботодавець. Для звільнення має бути вагома підстава – прогул, професійна непридатність, невиконання службових обов'язків, скорочення – щось, що зазначене у Кодексі законів про працю і може бути офіційною підставою. І, звісно, працівника мають завчасно попередити про звільнення.

Якщо начальник просить працівника написати заяву на звільнення за власним бажанням або за згодою сторін, не потрібно цього робити. Бо написану вашою рукою заяву неможливо оскаржити та довести, що звільнили вас без вашої згоди.

У випадку, якщо керівник все одно має намір вас звільнити і змушує написати заяву, варто сказати йому, що ви будете скаржитися до Державної служби з питань праці.

Неоплачувана відпустка на час карантину. Інакше кажучи, це – відпустка за власний рахунок, яку працівник має право брати за власним бажанням. Якщо керівник наполягає на ній – це примушення з його боку і є порушенням. За умови, якщо співробітник не проти посидіти вдома за власний рахунок, він має вказати у заяві термін такої відпустки.

У відпустку за власний рахунок можна іти на 15 днів, проте, за новим законом про запобігання коронавірусу, це часове обмеження знято. Тому під час карантину працівник має право бути у відпустці за власний рахунок, а через деякий час, після завершення карантину, взяти ще одну таку ж відпустку.

Робота вдома із зарплатнею і без відпусток. Кодекс законів про працю ніяк не регулює дистанційну роботу, але можна попросити керівника працювати з дому. Тим більше що у новому законі щодо протидії коронавірусу йдеться про те, що роботодавці можуть (але не зобов’язані) доручати працівникам працювати з дому.

Як бути неофіційно працевлаштованим? У таких працівників не може бути оплачуваної відпустки або лікарняного. Але якщо роботодавець взяв на роботу людину і не оформив її офіційно, то він має нести за неї відповідальність, тим більше у форс-мажорній ситуації, що склалася. Керівник може дозволити працювати з дому або відпустити у неоплачувану відпустку – залежить від його рішення.

Менша зарплатня за роботу вдома. Так, працівникам з дому можуть платити менше, бо ситуацію з карантином та роботою вдома можна кваліфікувати як "простій" на підприємстві. Зарплатня під час простою регулюється статтею 113 Кодексу законів про працю. В таких умовах за працівниками має зберігатися середній заробіток. Так, приміром, президент пообіцяв, що вчителям виплатять середню зарплатню на період карантину.

Якщо працівник працює з дому менше, вірогідно, йому і заплатять менше. Тому можна обговорити з керівником введення для вас неповного робочого часу, тоді зарплата дійсно зменшиться, але і ви офіційно працюватимете менше.

Але якщо керівник каже, що можна бути вдома, але працювати більше, це не є законним. Завжди необхідно узгодити комфортний графік роботи, а начальник має прописати це у наказі, аби не було протиріч.

Також варто пам’ятати, що кожен роботодавець в умовах карантину та підвищеної небезпеки здоров’ю людей має забезпечити безпечні умови праці (ЗУ "Про охорону праці"): це медичні маски, антисептики. Якщо роботодавець такого не робить, але змушує ходити на роботу в офіс, виходить, що він порушує новий закон про протидію поширенню коронавірусу в Україні.

Штраф для керівників за звільнення під час карантину

За словами заступника голови Нацполіції Максима Цуцкірідзе, керівникам, які незаконно звільняють працівників під час карантину, загрожує покарання. Їм  може загрожувати штраф до 51 тис. грн або виправні роботи на строк до 2 років, а також позбавлення права обіймати певні посади.

У разі незаконного звільнення працівникам варто написати заяву в поліцію за статтею 172 Кримінального кодексу України – грубе порушення законодавства про працю. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...