Новини » Суспільство 24 квітня, 2005, 12:36
У Львові презентували книгу «Гурби: квітень 1944-го»

Учора, 23 квітня, у львівському Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбулася презентація другого видання книги Ігоря Марчука та Олега Тищенка «Гурби: квітень 1944-го». Організував презентацію Молодіжний націоналістичний конгрес спільно із видавцями книги.

Ця книга містить виписки з документів, фотографії та описує події, пов’язані з найбільшим боєм відділів УПА з Внутрішніми військами НКВС СРСР, – боєм, що відбувався 21-25 квітня 1944 року в урочищі Гурби, на кордоні сучасних Рівненської та Тернопільської областей.

Разом із презентацією, у Палаці відкрилася виставка з нагоди 61-ї річниці зазначеного бою вояків УПА із військами НКВС, на якій представлено знайдені на місці розкопок в урочищі Гурби свідчення бою: залишки гільз, патронів, пряжок від мундирів військових тощо.

Презентоване друге видання книги «Гурби: квітень 1944-го» перевидане за сприяння фундації відомого вояка УПА (булавний «Чумак»), а нині австралійського підприємця Юрія Борця.

Довідка ЗІКу.

Ігор Марчук – історик, , член редколегії уніформістського часопису «Однострій» (м. Рівне), автор багатьох статей на історичну тематику.

Олег Тищенко – журналіст, редактор Рівненської телекомпанії «10 канал ЛТД», краєзнавець, автор низки статей політологічного та історичного характеру.

телепрограми
реклама
більше новин
реклама
Top