Декретна відпустка для татусів: Що може скоро змінитися у трудовому законодавстві України

Парламент хоче дозволити чоловікам іти у відпустку після народження дитини

Топ-новина
Топ-новина
Фото з відкритих джерел

Народні депутати розглянули та ухвалили ініціативу про надання батькові можливості отримати невелику відпустку після народження дитини. Також планують урегулювати українське законодавство, щоб у батька було більше можливості брати участь у догляді за дитиною та її вихованні.

Про ініціативу народних обранців розповідаємо детальніше.

Нова відпустка – навіщо вона

Народні депутати 1 грудня цього року ухвалили за основу законопроєкт №3695, який має на меті надати батькові можливість отримати відпустку при народженні дитині. Документ отримав 301 голос.

В пояснювальній записці зазначено, що цим законопроєктом пропонується:

- забезпечити рівні можливості матері та батька на догляд за дитиною та поєднання трудової діяльності із сімейними обов'язками;

- усунути законодавчі прогалини, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною;

- створити передумови для посилення ролі батька у процесі вихованні дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк переконана, що парламент зробив перший вагомий крок назустріч рівності жінок та чоловіків у догляді за дітьми та відповідальному батьківству.

Вона зауважила, що в Україні досі основне навантаження після народження дитини лягає виключно на плечі жінок.

"Цей законопроєкт означає рівні разом з мамою права батька у вихованні та догляді за малюками в перші найважливіші місяці їх життя. Це право тата взяти додаткову відпустку по догляду за дитиною, як у багатьох країнах Європейського Союзу. Наприклад, у Фінляндії татусям надається до 9 тижнів такої відпустки, в Португалії - 5 тижнів, в Литві - 4 тижні", - підкреслила Олена Кондратюк.

Новини за темою: У Мін’юсті пояснили процедуру оформлення декрету на родича

Що передбачає законопроєкт

Документом пропонують надати можливість отримати одноразову оплачувану відпустку при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів. Отримати її зможе:

- чоловік, дружина якого народила дитину;

- батько дитини у разі, якщо він не перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір’ю дитини, але які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки;

- баба або дід, або іншій повнолітній родич дитини, який фактично доглядає за дитиною, якщо мати (батько) дитини є одинокою матір’ю (батьком).

Передбачається, що у відпустку може піти не пізніше трьох місяців з дня народження дитини лише одна з вище наведених категорій осіб.

До того ж особа, яка отримала відпустку, зобов’язана надати роботодавцю або уповноваженому ним органу копії документу, необхідного для державної реєстрації народження дитини, або свідоцтва про народження дитини протягом 30 календарних днів з дня виходу у таку відпустку.

Крім цього, законопроєкт передбачає, що працівники обох статей, які мають двох або більше дітей, дитину з інвалідністю, батьки особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи мають право на додаткову відпустку (10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів) та інші соціальні гарантії.

Однак на військових-чоловіків норма щодо додаткової відпустки не розповсюджується, адже види відпусток та порядок їх надання для цієї категорії осіб визначено іншим документом - Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Крім цього, під час особливого періоду чоловіки-військові обмежені у відпустках по догляду за дитиною. Також додаткова відпустка не надається армійцям, які мають двох або більше дітей віком до 15 років чи дитину з інвалідністю.

Попри це, під час особливого періоду військовослужбовці можуть скористатися відпусткою за сімейними обставинами та з інших поважних причин. При цьому їхнє грошове забезпечення буде збережене на термін у 10 календарних днів.

Новини за темою: У Фінляндії хочуть зрівняти "чоловічий" та "жіночий" декрет

Відпустка по догляду за дитиною у 2020 році

Загалом отримати відпустку може як мати, так і батько. Відповідно до статті 18 Закону України "Про відпустки" та статті 179 Кодексу законів про працю України відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину.

Однак отримати таку відпустку батькові у деяких випадках складно, адже українським законодавством передбачено, що підставою для надання такої відпустки зазначеним вище особам є довідка з місця роботи (служби, навчання) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення строку відпустки для догляду за дитиною, і виплата їй допомоги по догляду за дитиною припинена.

На практиці це призводить до того, що батько, мати дитини якого є самозайнятою особою або фізичною особою-підприємцем, обмежений у праві скористатися відпусткою для догляду за дитиною, оскільки така жінка не перебуває в трудових відносинах та не має права на будь-який вид відпустки.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...