Новини » Спорт 12 вересня, 2018, 22:02
У Львові стартували міжнародні змагання лучників «Золота осінь – 2018»
У Львові розпочалися міжнародні змагання лучників «Золота осінь – 2018» / loda.gov.ua

У Львові урочисто відкрили традиційний, уже 55-й за ліком Міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь – 2018», на який цього року зібралися 274 учасники з п’яти країн.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» відбулось урочисте відкриття 55-го Міжнародного турніру зі стрільби з лука «Золота осінь – 2018».

На участь у ювілейних 55-х Міжнародних змаганнях «Золота осінь-2018» заявки подали 274 спортсмени, які представлятимуть збірні команди Білорусії, Польщі, Великої Британії, Ізраїлю та 11 областей України.

Як йдеться у повідомленні, цьогоріч суддівство змагань забезпечуватиме суддівська система IANSEO Archery.

Фінал «Золотої осені – 2018» відбудеться 15 вересня о 10.30 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Зазначимо, що для нагородження фіналістів змагань до Львова завітають почесні гості – президент Всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету – Угур Ерденер (Туреччина) та президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) – Маріо Скарцелла (Італія).

Додамо, що «Золота осінь» є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2018 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).