Новини » Львів 12 вересня, 2018, 8:50
У Дрогобицькому районі в шести населених пунктах встановлять інформаційно-меморіальні таблиці воїнам УГА

Учора, 11 вересня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення на Дрогобиччині 100-річчя Західно-Української Народної Республіки. Йшлося, зокрема, про встановлення інформаційно-меморіальних таблиць «Відновлені імена Героїв». Пам’ятні таблиці будуть розміщені у тих населених пунктах, де, за даними обласного архіву, були поховані бійці УГА.

 Це – селище Підбуж, села Опарі, Старе Село, Ступниця, Долішній Лужок, Рихтичі. Сільські голови інформували про проведену організаційну роботу щодо виготовлення та встановлення таблиць.

Андрій Шевкенич наголосив, що вшанування українських героїв – це наш обов’язок перед пам’яттю про їхній подвиг. Тому встановлення таблиць – справа надважлива задля збереження історичної пам’яті та національно-патріотичного виховання нащадків.

Голова райдержадміністрації доручив сільським головам невідкладно провести оплату виконавцю робіт і забезпечити виготовлення таблиць до 28 вересня. Очільник району дав завдання головам провести впорядкування місць, де будуть встановлені інформаційно-меморіальні таблиці. Урочисте відкриття таблиць відбудеться 1 листопада, у день проголошення ЗУНР.

У нараді взяли участь Опарівський, Ступницький, Долішньолужецький, Снятинський сільські голови та Підбузький селищний голова, начальники управління фінансів та відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, – повідомив власкор IA ZIK.