Новини » Політика 12 вересня, 2018, 9:30
Стало відомо, хто очолить підготовчу роботу штабу Анатолія Гриценка на Львівщині
Анатолій Забарило

Відповідальною особою з проведення підготовчої роботи із формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах Президента у 2019 році у Львівській області призначено Анатолія Забарила.

Також він відповідатиме за організацію виборчої кампанії, формуватиме та організовуватиме роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії. Відповідне розпорядження підписав голова Центрального виконавчого комітету політичної партії «Громадянська позиція» Микола Нещадим.

Анатолій Забарило є головою Львівської обласної організації «Громадянської позиції».

З 2002 року він працював у Львівській міській раді. Спочатку обіймав посаду начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків та туризму, потім – заступника голови управління комунального майна. Кандидат технічних наук. Зараз є депутатом та секретарем Львівської міської ради. Представляє «Громадянську позицію».

Вибори президента України мають відбутися у березні 2019 року. За останніми соціологічними опитуваннями, Анатолій Гриценко є серед лідерів та займає другу позицію в рейтингу кандидатів.