Новини » Світ 12 вересня, 2018, 19:55
До Філіппін наближається тайфун «Мангхут»

Наближення до узбережжя Філіппін тайфуну «Мангхут» може стати причиною серйозних повеней і зсувів, він становить небезпеку для мільйонів людей, повідомили в середу місцеві ЗМІ з посиланням на філіппінські екстрені служби.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Влада Філіппін направила співробітників екстрених служб в північну частину найбільшого острова країни – Лусона, на який, згідно з даними експертів, в суботу припаде основний удар стихії.

«Ми турбуємося про 10 млн осіб, які проживають поблизу Філіппін, якими пройде ця руйнівна буря», – наводять ЗМІ слова представника філіппінського Червоного Хреста Річарда Гордона.

Згідно з даними державної метеорологічної служби Філіппін, «Мангхут» стане найсильнішим тайфуном, що вдарив територією країни цього року.

У свою чергу «Нью-Йорк таймс» повідомила з посиланням на експертів, що шлях тайфуну також пролягатиме через південно-східне узбережжя Китаю. Видання навело дані глобальної системи оповіщення щодо стихійних лих, згідно з якими «Мангхут» може являти загрозу для більш ніж 40 млн осіб.