середа, 12 вересня, 2018, 10:07 Львів
Частина Дрогобича без води через аваріїю на Гірнянському водозаборі

Сьогодні, 12 вересня, о 01.00 у Стрийському районі відбулося знеструмлення водозабору «Гірне» КП «Дрогобичводоканал» та навколишніх населених пунктів.

О 02.00 ПАТ «Львівобленерго» та енергетична служба Львівської залізниці, через мережі якої передається електроенергія до водозабору, відновили енергоживлення об’єкту КП «Дрогобичводоканал». Проте після проведення аварійно-відновлювальних робіт напруга, що подається до підстанції КП «Дрогобичводоканал», не відповідала належним якісним характеристикам (була подана напруга 10,8 тис. В, коли стандарт – 10 тис. В). При такій напрузі технологічне обладння водоканалу працювати не може. Про що адміністрація підприємства одразу ж поінформувала ПАТ «Львівобленерго» та енергетичну службу Львівської залізниці. Зараз ці служби займаються ліквідацією аварійної ситуації.

Енергетична служба КП «Дрогобичводоканал» готова до прийому електроенергії з належними якісними характеристиками, що дасть змогу відновити водопостачання.

Без води також зараз потерпають Стебник, Трускавець та села, які живляться з водозабору «Гірне», – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на речницю КП «Дрогобичводоканал» Лесю Ясюру.