Новини » Світ 11 вересня, 2018, 9:33
У Росії почались наймасштабніші за останні 40 років військові навчання
Російські військові. Фото: twitter.com/mod_russia

На Далекому Сході Росії почалися військові маневри «Восток-2018», які стануть найбільшими за всю сучасну історію Росії.

Про це повідомляє департамент інформації та масових комунікацій російського Міноборони.

«На Далекому Сході Росії стартували маневри військ «Схід-2018», – йдеться в повідомленні Міноборони.

Зазначається, що навчання пройдуть під керівництвом міністра оборони РФ Сергєя Шойгу з 11 по 17 вересня на Далекому Сході Росії і в сусідніх акваторіях Тихого океану. Підкреслюється, що вони стануть найбільшими військовими навчаннями за останні 37 років. Загалом у них братимуть участь майже 300 тис. військових, десятки тис. бронемашин, вертольотів, літаків і безпілотних літальних апаратів. Також на одному з етапів до навчань приєднаються військові з Монголії і Китаю.

У Міноборони РФ повідомили, що на навчаннях будуть відпрацьовані способи застосування міжвидових військових угруповань для забезпечення оборони Росії.

У російському військовому відомстві уточнили, що маневри необхідні для перевірки підготовленості органів військового управління під час планування та проведення перегрупування військ на великі відстані. Також на навчаннях відпрацюють організацію взаємодії між сухопутними угрупованнями і силами ВМФ.

Нагадаємо, 11 вересня на території окремих районів Донецької області почнуться «командно-штабні навчання на місцевості» за участю 4 тисяч людей.