Новини » Львів 11 вересня, 2018, 14:11
Ліцей ім. Івана Пулюя успішно впроваджує програму нової української школи, – Довганик

Ліцей ім. Івана Пулюя, який до липня 2018 року був школою № 83, став одним з навчальних закладів, які працюють у форматі нової української школи. Під час навчання тут використовують різні локації ліцею, застосовують новітні формати викладання та роблять акцент на розкритті потенціалу кожної дитини.

Окрім класичних кабінетів з партами, у ліцеї є і коворкінги, і мобільні робочі місця, які можна легко трансформувати для групової роботи.

Значну частину часу школярі вчаться у різних зонах класу, у тому числі і у відпочинковій зоні на третьому та на першому поверсі ліцею, а також на свіжому повітрі у еко-дворику та на спортивному майданчику.

«Для першокласників вересень, згідно з вимогами Міністерства освіти, варто використовувати для адаптації. Тому педагоги намагаються допомогти дітям звикнути до школи. Різні локації, види діяльності та формат допомагають першачкам спілкуватись один з одним та з вчителями. Учні вчаться вільно висловлювати свої думки, чути, допомагати та підтримувати один одного. Вони вчаться командної роботи, а вчитель для них стає наставником та партнером. Головне завдання команди педагогів ліцею – розкрити потенціал кожної дитини», – розповіла начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Зазначимо, що школа № 83 розташована у Франківському районі Львова на вулиці Івана Пулюя, 16. У школі відкриті предметні кабінети: хімії, фізики, co-working zone, які обладнані сучасними навчально-демонстраційними приладами з метою здобуття знань шляхом проведення досліджень.