Новини » Львів 11 вересня, 2018, 14:48
Голова ЛОДА оприлюднив перелік підприємств, де зарплата понад 9 тис. грн і є вакансії
Фото: Pixabay

Торік на Львівщині вдалося запустити в дію 84 нові виробничі потужності та створити 8 тисяч робочих місць. Середня заробітна плата на Львівщині у липні становила 8500 грн.

Про це у Фейсбуці пише голова ЛОДА Олег Синютка.

Голова ЛОДА розкритикував «блогерів-зрадофілів», які не хочуть бачити, коли в державі відкриваються нові підприємства і створюються нові робочі місця. О.Синютка оприлюднив перелік підприємств на Львівщині, на яких є вакансії і заробітна плата становить понад 9 тис. грн.

«Несподівано наступили на горло тим, хто хоче, щоб українців не стало на рідній землі й стимулює їх еміграцію, в т.ч. трудову, використовуючи різноманітні методи, але завжди сіючи зневіру у власні сили і майбутнє держави.

Для таких «блогерів» ідеальним, напевно, є той час, коли масово винищували українців під час Голодомору, геноциду чи етнічних чисток.

Зрадофілам не подобається і вони не хочуть бачити, коли в державі відкриваються нові підприємства і створюються нові робочі місця. Лише минулоріч на Львівщині вдалося запустити в дію 84 нові виробничі потужності та створити 8 тисяч робочих місць: від великих підприємств з тисячами робочих місць, до локальних з десятками вакансій.

І що головне, у людей з’являється можливість працювати поруч з домом, з рідними, виховувати дітей. «Всепропальщики» не хочуть, щоб міцна родина стала твердинею державницьких цінностей.

У відповідь для тих, хто прагне вивозити українців за кордон як у рабство і тих, хто не хоче повірити, що середня заробітна плата на Львівщині у липні склала 8500 грн, – публікую список підприємств області з вакансіями та заробітними платами.

І це далеко невичерпний перелік», – написав О.Синютка.