вівторок, 11 вересня, 2018, 15:05 Спорт
50 стадіонів і 2500 міні-футбольних полів: у ФФУ взялись за розбудову спортивної інфраструктури
Футбольне поле. Фото з відкритих джерел

Федерація футболу України активно взялась за розбудову спортивної інфраструктури країни.

Про це у своїй колонці на сайті «Українська правда» заявив футбольний тренер та голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич.

«У найближчих планах – побудувати в Україні 50 повнорозмірних стадіонів та 2,5 тисячі міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Футбольний майданчик, який з’являється у дворі, є центром тяжіння для молоді, поштовхом до вибору здорового способу життя, передумовою для об’єднання в клуби, народження футбольної культури, традицій», – написав у своєму блозі на «Українській правді» голова комітету національних збірних ФФУ.

Маркевич зазначає, що проти діяльності ФФУ ведеться інформаційна війна, метою якої, на думку деяких експертів, є призупинення розвитку спорту в Україні.

«Слід розуміти, що до 2014 року в Україні майже нічого не робилось для розвитку футболу. Я ж пам’ятаю, як було раніше: майданчиків не було, а якщо і будувались, то малесенькі, нестандартні, низької якості, які й служили недовго. І я бачу, що є зараз», – пише Мирон Маркевич.

Окрім того, за словами директора заводу «ФФУ Продакшн» Андрія Бондаренка, «німецька технологія виробництва штучного покриття, обрана заводом, є однією із найкращих та є запорукою довготривалої експлуатації поля».

Нагадаємо, нещодавно розпочала свою роботу дитяча футбольна академія ФФУ.