Новини » Львів 10 вересня, 2018, 16:47
Центр творчості «Погулянка» у Львові запрошує 16 вересня на день відкритих дверей

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» 16 вересня о 14.00 – День відкритих дверей, під час якого усі колективи презентуватимуть свою діяльність, а також відбудеться цікавий концерт. Адреса: м.Львів, вул. Вахнянина, 29.

ЦТДЮГ – це одна з найбільших позашкільних установ в Західній Україні, яка членом Європейської асоціації установ вільного часу, співпрацює з багатьма молодіжними організаціями.

У Центрі навчаються близько трьох тисяч дітей, підлітків та молоді Львова та області, для яких створені всі умови для творчих занять та розвитку. На Погулянці  кожен має можливість знайти своє покликання, розвинути таланти, обрати заняття для душі, яке може стати майбутньою професією. Про це свідчать успішні історії дуже багатьох випускників Погулянки.

У структурі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини працюють такі відділи:

         образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва;

Працюють у Центрі такі професійні мистецькі школи:

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини проводить міжнародні, всеукраїнські, обласні конкурси та фестивалі з танцювального, театрального, вокального мистецтва, змагання з технічної творчості, спортивні турніри та художні виставки. Приймає туристичні групи, гостей нашого міста в туристському молодіжному центрі «Погулянка». Організовує дозвілля, літні відпочинкові табори, вечори відпочинку, екскурсії, спортивно-розважальні заходи.