Новини » Регіони 10 вересня, 2018, 9:41
Рівненська облрада просить відзначати державними нагородами вояків УПА

Звернення до Президента України Порошенка з нагоди державних свят відзначати державними нагородами українських повстанців – вояків УПА ухвалили депутати Рівненської обласної ради на сесійному засіданні ради 7 вересня.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У зверненні зазначається, що в роки Другої світової війни десятки тисяч учасників національно-визвольного руху здійснили героїчний подвиг, відстоюючи незалежність України в рядах Української повстанської армії.

«З гаслом «Свобода або смерть!» вони впевнено йшли у бій з червоною та коричневою чумою, жертвували своєю молодістю, віддавали життя за свою мрію – незалежну Українську державу. З метою встановлення історичної справедливості, ми просимо Вас, Президента України, з нагоди державних свят за життєвий подвиг, за безкорисну боротьбу за Незалежність України відзначати вояків УПА державними нагородами», – зазначається в зверненні.

Як ми вже повідомляли, у п’ятницю, 7 вересня, на сесійному засіданні Рівненської обласної ради депутати ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо вшанування на державному рівні пам’яті засновника Української повстанської армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця.