Новини » Події 10 вересня, 2018, 13:27
На Херсонщині проводять знезараження території через викиди на «Кримському титані»
Фото: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Рятувальники вже обробили 194 км автодоріг та 2,5 га території й будівель КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чаплинка».

Крім того, як повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прес-службу ГУ ДСНС в Херсонській області, на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області організовано цілодобовий моніторинг екологічної ситуації після викидів кримського заводу «Титан».

«З метою мінімізації негативних наслідків екологічної ситуації на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, надання допомоги населенню підрозділами ДСНС України організовано: цілодобовий моніторинг стану ситуації в регіоні; надання допомоги у перевезенні дітей з с. Каїрка Каланчацького району до оздоровчих таборів м. Скадовськ; розгортання двох пунктів надання допомоги населенню поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка», де забезпечено цілодобове чергування особового складу», – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС України у Херсонській області

У ДСНС також зазначили, що 9 вересня хіміко-радіометрична лабораторія Міжрегіонального центру швидкого реагування провела хімічну розвідку в центральній частині с. Олександрівка та в центральній частині с. Преображенка. Так, за результатами експрес-аналізу небезпечних речовин не виявлено.

«Проведено дегазацію території спеціальною технікою відкритих ділянок та дахів будівель КПВВ «Каланчак», КПВВ «Чаплинка» на площі 2,5 га та ділянок автодоріг до населених пунктів с. Ставки і с. Каїрка Каланчацького району (оброблено автодороги протяжністю 20 км). Всього з початку робіт оброблено 194 км автодоріг та 2,5 га території та будівель КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чаплинка», – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, через викиди «Кримського титану» на материкову частину України виїхало уже 59 осіб.