Новини » Курйози 9 вересня, 2018, 12:00
У Бразилії з’явилися «космічні» переселенці, – фото

У Бразилії з’явилася незвичайна «космічна» секта. Віруючі переконані, що вони – прибульці в тілах інших людей.

Всього година їзди від столиці Бразилії і ви немов опиняєтеся на іншій планеті, а точніше на території релігійної громади «Vale do Amanhecer», повідомляє Паранормальні новини.

Ця назва перекладається як «Долина Світанку» і проживають тут люди, які вірять в те що вони насправді прибульці з інших планет, але втілені в людських тілах.

На перший погляд ви немов опинилися в барвистому тематичному парку. Тут є споруди в єгипетському стилі з пірамідою, а також молитовний храм, будівля у формі космічного корабля і все це в оточенні різних скульптур у формі еліпса.

Поселення було засновано на території міста Планалтіна медіумом Тіа Нейва (померла в 1985 році) в 1969 році і спочатку тут оселилося всього 300 чоловік. Зараз же тут постійно живуть понад 10 тисяч людей, в основі вірування яких незвичайна суміш з християнства, індуїзму, іудаїзму, міфів стародавнього Єгипту і переказів інків.

Основна концепція стверджує, що близько 32 тисяч років тому на Землю прибули представники інопланетної цивілізації і навчили людей з різних народів наук і технологій. Згодом інопланетяни поверталися на Землю, втілюючись в людських тілах. Живучи в Долині Світанку вважають себе останніми втіленими, а також називають себе медіумами і Ягуарами.

Тіа Нейва багато років жила звичайним життям, була вдовою з чотирма дітьми і працювала водієм вантажівки в Ріо-де-Жанейро. Але раптово вона почала бачити містичні видіння, які інтерпретувала як візити до неї позаземних істот. За словами Тіа її в першу чергу відвідував так званий Пай Сета Бланка («Батько Білої Стріли»), який зараз зображений в безлічі картин і скульптур в Долині Світанку.

Пай Сета Бланка є прибульцем в тілі людини, що жив в доколумбовій Америці. Він зображується як молодий, високий чоловік типажу південноамериканських індіанців в синьому хітоні.

Жителі громади носять химерний барвистий одяг, розшитий зірками і різними символами. Хтось одягається в римські тоги і мантії, хтось в шати, схожі на одяг інків або єгиптян.

У громаді є школа на 200 учнів, ресторани, майстерні, магазини і т д. Сюди щодня приїжджає від 3 до 4 тисяч туристів, а також уфологи, медіуми, екстрасенси, ворожки та інші незвичайні люди з усього світу. Також сюди приїжджають і ті, хто шукає зцілення від фізичної або розумової недуги.

Зараз Долина світанку одна з найбільш швидкозростаючих релігійних спільнот в світі. Вони стверджують що в різних країнах зараз проживає більше 800 тисяч їх послідовників, які побудували 600 молитовних храмів.

Як повідомлялось раніше, на Марсі виявили мертвого інопланетянина.