Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві Нацполіція затримала голову Громадської ради при управлінні ДФС України

Про це написав Департамент захисту економіки Національної поліції України на своїй сторінці у Фейсбук, – повідомляє  lada.fm.

Як ідеться в повідомленні, вказану суму коштів Голова громадської ради повинна була передати посадовим особам одного з обласних управлінь ДФС, щоб останні не втручалися у господарську діяльність комерційної структури.

Працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідчого управління ГУНП у Київській області та прокуратури Київської області задокументували факт підбурювання до надання неправомірної вигоди службовим особам Головного управління Державної фіскальної служби України у Київській області.

За не створення штучних перешкод у фінансово-господарській діяльності підприємства, що виражалися у не реєстрації податкових накладних, та не накладення штрафних санкцій за начебто прострочення термінів підприємець повинен був надати 75 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронці встановили причетність голови Громадської ради при ГУ ДФС України в місті Києві до вчинення даного злочину та задокументовано кілька фактів одержання нею коштів від керівника комерційної структури. Так, на рахунок її фірми, нібито за надання консультативних та юридичних послуг, було перераховано у якості «завдатку» 300 тисяч гривень. У подальшому правопорушниця одержала наступну частину від обумовленої суми у розмірі 15 тисяч доларів США.

6 вересня, голову Громадської ради при ГУ ДФС України в місті Києві було затримано під час одержання чергового «траншу». Працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідства поліції Київської області та прокуратури Київської області вилучили 45 тисяч доларів США.

Вказані суми, одержаних у якості неправомірної вигоди, затримана повинна була передати посадовим особам структурного підрозділу фіскальної служби однієї з областей.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України, за місцем роботи та проживання фігуранта проводяться невідкладні слідчі дії, у т.ч. обшуки. Крім того, відпрацьовується причетність до вказаного злочину посадових осіб одного з обласних управлінь ДФС України.

Вирішується питання про затримання особи у порядку ст.208 КПК України та повідомлення їй про підозру.

Як повідомлялось раніше, Генпрокуратура візьметься за ДФС і Продана.

програми телеканалу ZIK

інші програми keyboard_arrow_down

Телеканал ZIK

Утиски свободи слова в Україні. Місцеві вибори. Коли піднімуть Delfi? | Ток-шоу "19" | 12.08.20
Анатолій Шарій | Ток-шоу "19" | 12.08.20
Кадровий голод. Вибори без Донбасу. Свобода слова в Україні | Ток-шоу "17" | 12.08.20
Оновлені зони карантину. Новий Рік хасидів в Умані відбудеться попри карантин | Новини | 12.08.20
Костянтин Грищенко | Ток-шоу "15" | 12.08.20

новини

більше новин