Новини » Курйози 7 вересня, 2018, 4:47
Скрєпи «прогресують»: в «ДНР» запропонували перейменувати Донецьк в Захаровград

Безумовно, щось прогнозувати щодо Росії дуже складно, так як «скрєпний русскій мір» не схильний керуватися класичною логікою. Проте, здоровий глузд говорив, що оскільки Олександра Захарченка прибрали «росіяни», не повинно бути і якихось серйозних наслідків в рамках російсько-української війни. Однак кілька днів грізних заяв з Кремля, та й з усієї Росії не дозволяли розслабитися: раптом Захарченка прибрали, в тому числі, і для того, щоб вийти на новий етап ескалації?

Про це пише newsyou.

Сьогодні, здається, вже можна стверджувати, що нічого зі смертю ватажка «ДНР» не змінилось. У Мінську тривають переговори, і навіть абсолютно логічна відмова української делегації вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Захарченка їх не зірвав. Як прокоментував блогер з окупованих територій «Necro Mancer»: «В Мінську зараз працюють всі чотири підгрупи. Ну ось і чого було такий шум піднімати? Є Захарченко, немає Захарченка – так всім по фіг».

До слова, представник України Ірина Геращенко повідомляє, що окупанти відмовилися відповісти на питання, на якій підставі прибули до Донецька слідчі ФСБ, а також ставили без уваги питання, куди вони поділи колишнього ватажка «ЛНР» Плотницького, до якого в українського слідства є інтерес.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров емоційно підтримує сувору риторику праведного гніву, але по суті заявив: Мінським домовленостями альтернативи немає; нормандський формат в силі, просто зустрічі переносяться через вбивство Захарченка.

А ось шанувальники Олександра Захарченка в «ДНР» перебувають в щирій жалобі і скорботі: найвірніші пропонують перейменувати Донецьк в Захаровград і зарахувати його до лику святих РПЦ. Тут маразм міцнішає. Дивись скрін.

Як повідомлялось раніше, у день своєї загибелі Захарченко їхав на поминки Кобзона.