Новини » Політика 7 вересня, 2018, 0:55
Сергія Гусовського та ще трьох депутатів Київради виключили із «Самопомочі»

Виконавчий комітет «Об’єднання «Самопоміч» виключив депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука з членів партії.

Про це йдеться у заяві партії.

Причина виключення – «завдання значної шкоди репутації політичній силі».

«Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає більше 1,4 га», – йдеться у заяві партії.

Зазначається, що частина депутатів фракції на чолі з Сергієм Гусовським тривалий час не вживали жодних дій для запобігання подібним голосуванням.

«Якщо людина використовує свій статус і посаду для того, щоб здобувати персональну вигоду – отримувати комунальну землю для себе і своєї родини, якщо людина через схеми отримує 14 ділянок у власне користування, – все це свідчить про недоброчесність і недобросовісність цієї людини. Якщо депутати фракції це покривають, то це підтверджує і їхню недоброчесність», – заявила голова Київської міської партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд.

Крім того, виконавчий комітет партії почав процедуру відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.

У керівництві «Самопомочі» заявили, що усі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть до НАЗК, НАБУ та інших органів.

Як повідомлялось раніше, Сироїд заявила, що Самопоміч почали ігнорувати національні телеканали.