Новини » Спорт 6 вересня, 2018, 18:11
Віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук: Я не дозволю так знущатися над моєю командою
Віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук / fckarpaty.com

Попри те, що львівські «Карпати» здобули виїзну перемогу над київським «Динамо» з рахунком 2:0, керівництво, гравці, тренери та уболівальники «зелено-білі» були обурені роботою суддівської бригади у другому таймі.

Проаналізувавши матч та, зокрема, чотири епізоди (вилучення Мегреміча, удар ліктем Кадара в обличчя Гуцуляку, призначений штрафний за «фол» Ербеса на Шапаренку, попередження Бурді за відмашку), що трапилися по перерві, ФК «Карпати» вважає, що дії головного арбітра поєдинку Олександра Дердо у другому таймі мали упереджений характер, повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

«Уся Україна прекрасно бачила, що відбувалося на полі. Завдяки сучасним технологіям уболівальників вже не обдуриш, навіть резолюцією комітету арбітрів, які визнали, зокрема, що рішення вилучити з поля Аді Мегреміча – справедливе та обґрунтоване. Я нікому не дозволю так знущатися над моєю командою. Саме тому для початку клуб надіслав до Президента ФФУ Андрія Павелка, а також до КДК ФФУ та до Комітету арбітрів ФФУ звернення, в якому наводить приклади, на нашу думку, упередженого суддівства з боку Олександра Дердо. Залежно від їхнього рішення ми будемо вже відповідно реагувати. Не виключено, що дуже агресивно. Зв’язків та ресурсів у європейському футболі у мене, повірте, вистачить» – наголошує віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук.

«Не важливо – виграли ми чи програли. Важливо, що таке суддівство принижує український футбол, тисне на нього пресом і не дозволяє йому піднятися з прірви. Саме через таке суддівство наші команди не можуть пройти у груповий етап Ліги чемпіонів. Такі судді роблять ведмежу послугу нашим грандам».

«Ми звертаємося до вищеназваних персон та комітетів адекватно розглянути нашу скаргу та не враховувати попередження, а, відповідно, й вилучення Аді Мегреміча; встановити факт упередженого арбітражу зі сторони Олександра Дердо та застосувати до нього санкції, передбачені Дисциплінарними правилами ФФУ за вчинення ним дисциплінарного проступку» – додав віце-президент ФК «Карпати».