Новини » Регіони 6 вересня, 2018, 15:35
На Рівненщині бурштинокопачі вчинили опір працівникам поліції

Під час транспортування до Рокитнівського відділення поліції вилученої на території Сехівського лісництва мотопомпи рух службового автотранспорту працівників поліції заблокували близько 30 місцевих жителів, перегородивши шлях зрізаними деревами.

Людей, які перекрили дорогу, правоохоронці закликали залишити місце події, не вчиняти їм опору з метою належного виконання останніми своїх службових обов’язків. Але ті не реагували, натомість, поводили себе зухвало, погрожували поліцейським фізичною розправою та нанесенням тілесних ушкоджень.

Про це власкору IA ZIK повідомила керівник прес-служби прокуратури Рівненщини Людмила Суржук.

Правоохоронці змогли вийти з оточення.

На даний час активні учасники протиправних дій встановлені, вирішується питання щодо повідомлення їм підозри про вчинення кримінального правопорушення та обрання  запобіжних заходів.

Також 4 вересня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу, поєднаний з примушенням цих осіб шляхом насильства або погрози застосування такого насильства до виконання явно незаконних дій).