четвер, 6 вересня, 2018, 11:59 Регіони
На інвестиційному форумі Івано-Франківську вручать Приз Європи

Івано-Франківськ 28 вересня прийматиме четвертий Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива». Заплановано, що під час форуму відбудеться церемонія вручення Івано-Франківську Призу Європи.

 Про це сьогодні, 6 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

Івано-Франківськ виграв Приз Європи у квітні цього року. Цю відзнаку щорічно вручає Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ). Її отримує місто, яке найактивніше поширює ідеал Європи та співпрацює з європейськими містами й інституціями.

Як повідомляла IA ZIK,  Івано-Франківськ підтримує партнерство з 24 європейськими містами, а місцеві університети тісно співпрацюють із багатьма іншими навчальними закладами Європи.

До того ж, щорічно в місті відбувається чимало заходів із нагоди Дня Європи. Суперниками Івано-Франківська на фінальній стадії конкурсу були німецькі Бамберг і Мюнстер, італійська Червія, французьке Іссі-ле-Муліно та польське місто Сопот.

Приз Європи заснований ПАРЄ в 1955 році та вважається найвищою відзнакою організації, яку присуджують окремим містам.

Івано-Франківськ – не перше українське місто, якому присуджують Приз Європи. У 2010 р. цю відзнаку отримав Харків. Щоправда, тоді рішення ПАРЄ супроводжувалося протестами місцевих екологів і правозахисників.