Новини » Політика 6 вересня, 2018, 21:34
Каплін назвав Радикальну партію надувною лялькою, «яку можна купити в секс-шопі Ахметова»
ZIK

«Радикальна партія» повністю залежить від Ріната Ахметова. У нього під контролем величезна служба охорони Ляшка, до того ж фінансами його політсили займається людина, наближена до цього олігарха.

Про це в ефірі програми «ДокаZ» з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Він переконаний: сьогодні у Раді немає «в хорошому розумінні «лівої» партії», яка б представляла інтереси «людей праці».

«Йдеться не про розвішування серпів із молотами по всій державі чи заяв «за рускій язик» чи «великий союз із Росією», а про тих, хто б захищав прості та соціальні права простої людини», – наголосив Каплін.

Він підкреслив: має на увазі партію, що б сповідувала лівоцентристську ідеологію, як, наприклад, є у Фінляндії чи Швеції.

«Коли кажуть, що я працюю в рамках кремлівської ідеологеми, це неправда. Я проєвропейський політик і з європейських соціал-демократичних столиць просто не вилажу. Ми переймаємо досвід. Ми навіть написали книгу з планом для України», – похвалився Каплін.

При цьому політик наголосив: його «план для України» відрізняється від того, що пропонує Юлія Тимошенко, «точніше – московські політтехнологи».

«Раніше вони писали таке ж Яценюку. Я ж бачу почерк політтехнологів. Я бачу, кого сьогодні ліплять із Юлі, як будуть продавати», – переконував нардеп.

Окрім того, він висловив і своє ставлення до «Радикальної партії Олега Ляшка», яка й наче демонструє свою підтримку «простих людей», про яку розповідав Каплін.

«Це надувна «баба», яку можна купити у секс-шопі Ріната Ахметова: йому треба її надути, він це і зробить,адже повністю контролює партію. Вони контролюють службу безпеки Ляшка. Щоб ви розуміли, його охорона – дуже велика, коли Ляшко йде повулиці, близько 70 осіб, із яких більшість непомітна, охороняють його по периметру. Там є і броньовані автомобілі, кожен з яких коштує по 200-300 тисяч доларів», – розповів Каплін.

До того ж, за його словами, керівник служби охорони головного радикала країни – людина, наближена до Ахметова. Окрім того, люди олігарха також займаються партійним бюджетом партії.

«Це колишній керівник маріупольського метзаводу, фахова людина, яка може розподіляти гроші та контролювати потоки. Тому говорити про те, що «Радикальна партія» – це «ліва» сила, що ніким не контролюється, було б неправдою. Ляшко вже по другому колу заходить, обслуговуючи олігархів», – заявив Сергій Каплін.

До слова, Сергій Каплін неодноразово висловлював переконання щодо фінансування Ахметовим «Радикальної партії». Зокрема він наголошував, що Олег Ляшко та його партія – це ставка Ріната Ахметова на майбутніх президентських і парламентських виборах.

Окрім того, свого часу в студії телеканалу ZIK на пряме запитання нардеп-радикал Ігор Мосійчук не заперечив, що Ахметов фінансує партію Ляшка.