Новини » Події 3 вересня, 2018, 18:59
Влада саботує вибори міського голови Луцька, бо втратить контроль над містом, – Добродомов
Добродомов

Внаслідок відсутності господарника у Луцьку загострилася екологічна ситуація, проте влада півтора року саботує проведення виборів міського голови обласного центру, бо програє їх.

Про це лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов заявив після зустрічі з колективом «Луцькводоканалу».

«У «Луцькводоканалу» старі та зношені стічні каналізаційні системи, що призводить до частого затоплення деяких районів міста в часи сильних злив. Зношені очисні споруди та каналізаційно-насосні станції, на заміну яких потрібно понад 200 млн грн. Ця проблема призвела до загострення екологічної ситуації в місті та на околицях. Це все відбувається через відсутність господарника в місті. Міського голови немає, і від цього страждають лучани. Адже з виконувачем обов’язків ніхто серйозно говорити не буде. Не може людина без повноважень домовитися про інвестиції, про кредит від банку», – наголосив депутат.

Добродомов

Дмитро Добродомов пояснив, чому владі зараз не вигідно проводити вибори міського голови обласного центру.

«Півтора року тому помер очільник міста. Мали пройти позачергові вибори. Але влада саботує їх проведення, адже зараз вони все контролюють у місті. А якщо оголосять вибори, то вони їх програють, бо до партій влади немає довіри. Спочатку нібито загубили свідоцтво про смерть. Зараз у Верховній Раді не можуть зібрати голосів на ухвалення рішення. Це цинічно щодо мешканців міста», – вважає народний депутат.