понеділок, 3 вересня, 2018, 18:00 Регіони
Парубію передали зібрані у Чернівцях підписи за перевибори мера і міськради

Народний депутат Максим Бурбак закликав голову Верховної Ради Андрія Парубія розглянути питання про призначення позачергових виборів міського голови та міської ради у Чернівцях і передав йому частину зібраних у місті підписів.

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

За його словами, на засіданні погоджувальної ради 3 вересня вручив Парубію частину звернень від мешканців Чернівців із вимогою розглянути постанову про перевибори.

«Вчергове звертаюсь до вас щодо ситуації, яка склалася у стінах Чернівецької міської ради. Вже рік я наголошую на тому, що планується реванш колишніх регіоналів з банди Януковича, Фірташа, Борисова. Наприкінці липня це сталося – у незаконний спосіб усунули від виконання обов’язків чинного міського голову Олексія Каспрука», – сказав Бурбак.

«Гадаю, тепер Верховна Рада повинна зробити все, щоб зупинити це, бо це може стартувати по всіх органах місцевого самоврядування по всій Україні», – додав нардеп.

Нардеп нагадав, що ще рік тому зареєстрував постанову щодо призначення позачергових виборів Чернівецької міської ради у зв’язку з незаконними рішеннями.

«Тепер ініціативні групи збирають по Чернівцях до вас звернення. Це мала частина. Вони вимагають розгляду цього питання і призначити позачергові вибори і Чернівецького міського голови, і Чернівецької міської ради», – написав депутат.