Новини » Політика 31 серпня, 2018, 12:52
Гнап: Зараз в країні є вибір між зрадниками і мародерами
ZIK

Українці хочуть жити добре у своїй державі, але вони прекрасно бачать, що вона не реформується через корупцію.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK зазначив громадський активіст Дмитро Гнап. 

«Вважаю, що помилковою є ставка політиків на мову, віру, армію. Бо люди хочуть одного – добре жити зараз і навіть більш-менш заможно. При цьому вони прекрасно бачать, що країна не реформується, корупція процвітає, в тому числі і в армії. Адже можна вихвалятися перевдягнутими парадними колонами, які марширують Хрещатиком і новою технікою, але водночас дозволяти розкрадати гроші у військових», – сказав Гнап.

Він розповів, що разом з іншими журналістами зробив дванадцять розслідувань за півтора року про крадіжки в «Укроборонпромі».

«Яскравим прикладом розкрадання коштів було те, як НАБУ затримало директора Львівського бронетанкового заводу за те, що той стару броню ставив на нові танки. Аж чотири народних депутати від БПП пішли брати на поруки цього мародера. І таких прикладів є чимало», – зазначив він.

Зокрема, на дев’ять мільярдів гривень фірма «Трейд-Комодіті» «натендерила» пального і зараз її директора оголошено у міжнародний розшук.

«Фірма зі статутним капіталом у 10 тисяч гривень, котра пов’язана з народним депутатом від БПП Грановським, просто перемагала у тендерах, але постачала неякісне пальне. Тому керівника зараз розшукують. Також постачала неякісну солярку фірма, пов’язана з нардепом від БПП. – на 9 мільярдів гривень Міноборони і Нацгвардії», – прокоментував Гнап.

Саме це, на його думку є мародерством, бо люди прекрасно бачать, що крадуть на всьому, в тому числі у армії.

«Якби мільярдами тільки крали, але ж нікого не садять... Можна йти з дитиною на вулиці тротуаром і якийсь даруйте на слові «обдовбаний» або п’яний мажор вилетить на узбіччя і зіб’є вас на своєму новому «Лексусі» чи «Порше». І правду буде дуже важко знайти. Наприклад, мажор Островський, який збив людину на смерть, досі не покараний», – наголосив він.

Він вважає, що так відбувається через те, що районний прокурор не хоче садити до в’язниці  п’яного мажора, адже Генеральний прокурор прощає подільників Януковича, які прекрасно повирішували всі свої питання і не сіли. Тому районний прокурор, який має саджати мажора, цього не робить, бо у вищих кабінетах ще гірша ситуація.

«Генпрокурор Луценко, який мешкає в будинку за мільйон доларів, подає приклад того, як продається слідство та правосуддя. Тому відсутність правосуддя і крадіжки за часи Порошенка стали буденністю. І це саме він довів країну до цього. Бо у нас зараз є вибір між Тимошенко і Порошенко, тобто між зрадниками і мародерами. Тому я не витримав, кинув журналістику і пішов в політику», – додав він.

Нагадаємо, вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року, вибори до Верховної Ради – 27 жовтня 2019 року. Також 3 серпня, Центральна виборча комісія затвердила обсяги видатків на проведення президентських та парламентських виборів 2019 року.