Новини » Регіони 30 серпня, 2018, 13:59
Вахтанг Кіпіані презентує в Ужгороді проект про українське минуле

1 вересня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушяка відбудеться зустріч із журналістом, головним редактором інтернет-видання «Історична правда» Вахтангом Кіпіані.

Під час вечора презентують незалежний проект про українське минуле та книги від «Історичної правди». Ініціатор зустрічі – видавництво «Ґражда», – повідомляють в Громадському інформаційному центрі.

Вахтанг Кіпіані – український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси.

«Історична правда» – онлайнове суспільно-історичне, науково-популярне видання, дочірній проект «Української правди».

«Історична правда» – майданчик для наукових і публіцистичних дискусій навколо історичної політики та політики пам’яті. Джерело новин (коротких інформацій), аналітичних статей, інтерв’ю, рецензій та оглядів книжок, анонсів про всі події, пов’язані з тематикою сайту, сховище артефактів. Дайджест тематичних публікацій – що дозволить не пропустити важливі та цікаві статті вчених, журналістів у паперових та онлайнових ЗМІ.