четвер, 30 серпня, 2018, 17:01 Суспільство
Супрун нагадала про засади здорового харчування у школі

Один із найважливіших уроків, який дитина отримує в школі – це урок про здорове харчування. Його зазвичай не викладають вчителі, проте щодня (здебільшого на великій перерві) в дитини формуються звички, які залишаться на все життя.

Про це у Facebook написала в.о. глави МОЗ Уляна Супрун.

«Якщо не мотивувати дитину їсти здорову їжу, то вона почне регулярно втамовувати голод піцою, сосискою в тісті, батончиками та іншою некорисною їжею, яку часто пропонують у шкільних буфетах.

Аби ваше здоров’я не похитнув шкільний сезон, нагадуємо про здорове харчування школяриків!

Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням. Для цього потрібно, передусім, бути прикладом самим! Нехай діти бачать, що ви самі їсте здорову їжу, поступово вони наслідуватимуть ваш приклад не лише вдома, а й у школі», – зазначила в.о. глави МОЗ.

Вона нагадала також, що за забезпечення здорового раціону безпосередньо у школі відповідальні органи місцевого самоврядування.

«Прошу звернути увагу відповідальних управлінців на рекомендації МОЗ України щодо здорового харчування учнів. Зокрема дитячий та підлітковий раціон повинен містити менше швидких вуглеводів (солодощі, випічка) і більше тваринного білка (м’ясо, молочні продукти). У підготовці норм були враховані рекомендації та стандарти ВООЗ та Європейської агенції з харчової безпеки», – підкреслила Супрун і опублікувала поради для батьків, як допомогти дитині харчуватися в школі корисніше:


Більше про здорове харчування у школі на сайті МОЗ України.