Новини » Політика 30 серпня, 2018, 21:31
Депутат Бондар обурився демонстрації Порошенка, як єдиного в Україні борця проти РФ
ZIK

Сьогодні влада, розуміючи, що вибори просто так не виграти, почала працювати на те, щоб показати Президента Порошенка єдиним борцем проти зовнішнього ворога – Російської Федерації.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Віктор Бондар.

«Колись ще керівництво Третього Рейху – Гітлер, Геббельс, Гіммлер – говорили, що жоден бюргер (громадянин – ред.) не хоче йти на війну, бо найкраще, що він може отримати після цього – повернутись додому цілим.

Аби примусити бюргера йти на війну, йому потрібно дати зовнішнього ворога й об’єднати всю країну проти нього. Піде на війну – і буде голосувати за нацистів», – розповідає нардеп.

За його словами, влада Президента Порошенка, розуміючи, що вибори просто так не виграти, почала працювати на те, щоб вивести Президента єдиним борцем проти зовнішнього ворога.

«Я говорю про те, що нам пропонують, наче Президент – єдиний, хто бореться проти Росії. Він не єдиний, вся країна бореться. СБУ знову формує якогось внутрішнього ворога, показує захоплення якихось груп, які буцімто будуть впливати на вибори. Вони і так будуть це робити, Росія не зупиниться», – переконаний Віктор Бондар.

На його думку, сьогодні свідомо створюється показова підводка, що Президент єдиний бореться з зовнішнім впливом Росії, але насправді це не так – бореться вся країна.

«Це не має бути ключовим у передвиборчій риториці. Покажіть, що ви зробите економічно, як покращиться життя громадян, який є план по підняттю зарплат, звідки прийдуть інвестиції. Бо ті інвестиції, що нам показували – це ж не реальні кошти, це інвестиції лише на папері», – каже парламентар.

Окрім цього він зазначив, що Україна – не єдина держава, на вибори якої намагається впливати Російська Федерація. Така ж ситуація була зокрема і в Сполучених Штатах.

«Я не сумніваюсь, що таке є. Але я не хочу, щоб правоохоронна система теж використовувалась як один із чинників підтримки Президента на майбутніх виборах», – підсумував народний обранець.