вівторок, 7 серпня, 2018, 19:15 Політика
Телеканал ZIK просить вибачення у ведучого та журналіста Володимира Полуєва
Телеканал ZIK

Телеканал ZIK як потужний та впливовий гравець на українському медіа-ринку завжди слідує принципам об’єктивності і чесності у подачі інформації та готовий визнавати власні помилки. Тому телеканал в особі його керівництва просить вибачення у шановного колеги, журналіста та ведучого Володимира Полуєва за неправдиву інформацію, що прозвучала вчора, 6 серпня, в ефірі інформаційно-аналітичної програми «Перші про головне. Коментарі».

Телеканал ZIK вважає дії своєї редакторської групи, з вини якої неперевірена інформація з’явилась в ефірі, неприпустимими та обіцяє вжити відповідних організаційних заходів, аби не допустити подібних ситуацій у майбутньому.

«Телеканал ZIK як потужний та впливовий гравець на українському медіа-ринку завжди слідує принципам об‘єктивності і чесності у подачі інформації. Разом з тим, ми готові визнавати власні помилки… Ми вкотре переконалися, наскільки важливо ретельно готуватися до ефірів. Просимо вибачення за неуважність», – прокоментував неприємний епізод шеф-редактор телеканалу ZIK Данило Нікуленко.