неділя, 15 липня, 2018, 12:20 Суспільство
ZIK та ведуча Інна Москвіна припиняють співпрацю
ZIK

Телеканал ZIK та ведуча підсумкового тижневика «Перші про головне. Деталі» Інна Москвіна припиняють співпрацю.

«Це були прекрасні майже два роки незнаної досі роботи. І я дякую усім, хто повірив у мене і побачив у мені ведучу саме підсумкової програми. Бо це геть інше і значно більше, ніж новини, в яких я працювала раніше. І, безперечно, я би не впоралася без своєї редакції ­– людьми творчими, працьовитими, талановитими, на яких можна покластися. За колективом сумуватиму. Особисті обставини склалися так, що житиму в Харкові, родина вимагає більше уваги. Там і працюватиму. Думаю, що це буде телебачення», – говорить ведуча Інна Москвіна.

ZIK

«Звісно, мені дуже важко відпускати Інну, оскільки вона висококваліфікований профі та чудова людина, з якою приємно було працювати всі ці майже два роки. Ми з нею разом запускали тижневик на ZIKу, починали з нуля, і тепер підсумковий випуск новин «Деталі» є однією з найбільш рейтингових програм телеканалу. Тому сподіваюся, що нам ще вдасться в майбутньому знову попрацювати над новими цікавими проектами. А зараз щиро бажаю їй успіхів у нових починаннях вже у Харкові і всіляких гараздів родині, яка нарешті буде ближче з мамою, бо досі Інна змушена була розриватися між двома столицями. Додам лише, що підсумкову інформаційну програму телеканал ZIK не закриває. Ми зараз у пошуку нового ведучого чи ведучої і йдемо у відпустку до 11 серпня», – коментує шеф-редактор департаменту інформаційного мовлення та аналітики телеканалу ZIK Роман Недзельський.

Нагадаємо, «Перші про головне» – інформаційний бренд телеканалу ZIK, що об’єднує щоденні прямоефірні програми новин «Перші про головне. Ранок», «Перші про головне. День», «Перші про головне. Вечір», токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» та інформаційно-аналітичний тижневик «Перші про головне. Деталі», який виходить щосуботи. Бренд почав своє існування у загальнонаціональному інформпросторі у День Незалежності України 24 серпня 2016 року новинами «Перші про головне». Підсумкова програма тижня «Перші про головне. Деталі» виходить в ефірі з 17 вересня 2016 року. 3 жовтня 2016 року телеканал ZIK запускає токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, у новому весняному сезоні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду, перебуваючи у трійці найкращих серед інформаційних каналів.

Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі каналу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка. У середині травня розпочав роботу своєрідний інформаційний клуб ZIKу під назвою «Між своїми», ведучою якого стала Анастасія Гусарєва.