четвер, 12 липня, 2018, 12:07 Політика
Цифрову ліцензію телеканалу ZIK продовжено на 7 років

У середу, 11 липня, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглянула на засіданні питання переоформлення і продовження терміну дії цифрових ліцензій загальнонаціональним телеканалам і ухвалила позитивні рішення щодо 24-х мовників, зокрема телеканалу ZIK.

Вислухавши представників мовників, Національна рада дійшла висновку, що діяльність 24-х компаній, у яких незабаром завершується термін дії ліцензій, одержаних ними на конкурсі у 2011 році, відповідає вимогам, необхідним для отримання цифрової ліцензії на багатоканальне загальнонаціональне мовлення (здійснюється не менше ніж на дві третини населення кожної з областей України). 

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення термін дії ліцензії телеканалу ZIK пролонговано на 7 років та видано дозвіл на тимчасове мовлення в зоні Операції об’єднаних сил (с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області).

Зазначимо, у новому весняному сезоні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду, перебуваючи у трійці найкращих серед інформаційних каналів.

Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі каналу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка. У середині травня розпочав роботу своєрідний інформаційний клуб ZIKу під назвою «Між своїми», ведучою якого стала Анастасія Гусарєва.