Новини » Політика 20 квітня, 2018, 16:35
Партія «Відродження» розпочала пошук кандидата у президенти

Партія «Відродження» візьме участь у найближчих президентських і парламентських виборах.

Про це сьогодні, під час VII з’їзду партії, заявив глава політради Партії «Відродження», народний депутат України Віталій Хомутиннік, повідомляє сайт політичної сили.

Як повідомив Віталій Хомутиннік, упродовж наступних півроку політсила проводитиме відкритий праймеріз. За результатами соціологічних досліджень партія також визначить, хто буде кандидатом на президентський пост від політичної сили.

«Я сьогодні хотів би, щоб наша партія прийняла рішення про підготовку до виборів наступного року. Для вибору кандидата в президенти від нашої політсили партія пропонує звернутися до міжнародного досвіду, який вже успішно себе зарекомендував у багатьох країнах світу. Таким демократичним механізмом є процес внутрішньопартійного голосування. І я хочу оголосити відкритий праймеріз кандидата в президенти, який буде висунутий або підтриманий нашою партією. У нашій команді є сильні лідери, зі значним потенціалом, з досвідом як у політичній, так і організаційній роботі, які можуть представити партію на президентських виборах. Серед гідних потенційних кандидатів можу відзначити нашого главу партії Віктора Бондаря, який працював і губернатором, і міністром інфраструктури, має великий досвід в політичній діяльності, а також мера Харкова Геннадія Кернеса. Ми також відкриті для нових облич не тільки всередині нашої команди, а й ззовні», – сказав Віталій Хомутиннік.

Глава політради Партії «Відродження» заявив, що він особисто не братиме участі в президентських праймеріз.

Відповідно до рішення, яке підтримав з’їзд політичної сили, Віталія Хомутинніка призначили головою Контрольно-ревізійної комісії партії.