Новини » Політика 30 березня, 2018, 13:33
Депутат ВР з фракції Опоблок створив «Партію миру»
Вадим Новинський. Фото: УНІАН

Один із лідерів фракції Опозиційний блок у Верховній Раді, відомий бізнесмен Вадим Новинський заявив про запуск громадського руху «Партія миру».

У своєму дописі в Facebook він пояснив ідею нового громадського утворення. «Наші політики дуже багато говорять про мир, але занадто мало роблять для того, щоб він переміг на нашій землі. Але є чимало і тих, хто вважає, що мир настає тоді, коли кожен вояк – з одного і з іншого боків – переступить через свій біль і заявить про готовність простягнути руку своєму колишньому ворогові в ім’я майбутнього, коли всі сторони починають думати не про помсту, а про те, що об’єднує.

Саме заради такого стійкого миру в Україні ми з однодумцями ініціюємо громадський рух «Партія миру». Він об’єднає різні групи, організації й окремих громадян», – розповів пан Новинський.

Тільки майбутнє, як висловився лідер «Партії миру», може об’єднати українське суспільство. Майбутнє, в якому буде мир – при цьому йдеться про життя без поділу на «своїх» і «ворогів»: «Це і мир між різними конфесіями, людьми, які розмовляють різними мовами, з різним розумінням історії і різним баченням пантеону героїв».

Депутат-«опоблоківець» висловив переконання, що на боці «Партії миру» підтримка всіх свідомих не одурманених пропагандою ненависті громадян. «Мир, робота, турбота про нужденних – ось прості вимоги будь-якої людини. Основа основ, те, чого вона чекає від політиків і держави. Не надумані орієнтири, не пихаті гасла і заклики, не «ура-патріотична» риторика. На цих принципах буде побудований наш рух», – акцентує політик.

«Я вірю, що наша ініціатива знайде відгук у серцях мільйонів. Вірю, що мир стане реальністю, а «Партія миру» поставить крапку в вакханалії мракобісся, полюванні на відьом, брехні, ненависті й низькопробній пропаганді, якими влада годує народ уже чотири роки», – підсумував Вадим Новинський.