Новини » Львів 9 листопада, 2017, 11:23
Цимбалюк став в. о. голови міського осередку «Батьківщини» у Львові

Голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк став одночасно виконувачем обов’язків голови львівського міського осередку партії.

Про це він повідомив в інтерв’ю ІА ZIK.

«На жаль, у нас немає фракції у Львівській міській раді, але зараз йде оздоровлення міського партосередку. Прийшли нові люди в керівництво районних партійних організацій Львова, а ми маємо осередки в кожному районі міста. Було прийнято рішення політрадою партії, що я також буду виконувати обов’язки голови міської партійної організації Львівської «Батьківщини» доти, поки ми не сформуємо тут потужну команду (попередній голова Львівської міської організації «Батьківщини» Ігор Коць наприкінці серпня склав свої повноваження, – ред.). Тоді, звичайно, партійна конференція обере керівника міської «Батьківщини», – заявив Цимбалюк.

Також він повідомив, що їхнім завданням є сформувати потужні осередки в районах Львова.

«У нас непогано працює «Батьківщина» у Залізничному районі, стабілізувалася ситуація і в Галицькому, і в Шевченківському районах. А зараз призначений виконувач обов’язків керівника Личаківського і Франківського партосередків і на черзі – Сихівський район», – зазначив голова ЛОО ВО «Батьківщина».

Детальніше про це читайте в інтерв’ю Михайла Цимбалюка на сайті ІА ZIK.