Новини » Політика 7 листопада, 2017, 17:01
Новий офшорний скандал показав, що владу слід оновити на 100%, – політик
Фото: 15min.lt/Reuters

Новий офшорний скандал «Paradise papers» доводить, що теперішня українська влада, як і минула – це паразити, основна функція яких – побільше викачати з українського народу та держави.

У цьому переконаний громадський діяч та голова Полтавської обласної організації політичної партії «Новий час» Євген Ляшенко, повідомляє офіційний сайт партії.

За його словами, «Райські документи», як і перед тим «Панамські документи» доводять, що після Революції Гідності система влади в Україні не змінилася. І ця система загрожує самому існуванню української держави.

«Те, що олігархи (навіть з президентським посвідченням) виводять кошти з України, було відомо давно, і пояснюють це дуже просто: «мої гроші, що хочу – те й роблю». Однак «Paradise papers» показали, що за кордон виводять кошти й українські чиновники. Це вже злочин проти української громади», – підкреслив громадський активіст.

Як повідомляють ЗМУ, український газовий топ-менеджер Сергій Олексієнко мав свою офшорну компанію для виведення валюти за кордон, що суперечило валютним обмеженням, які діяли в Україні.

«Виникає питання, чому не реагує НАБУ, САП, ГПУ, СБУ, Нацполіції. А відповідь дуже проста: всі вони є частиною старої системи влади. Навіть нові антикорупційні органи створені у старій системі діють по-старому, їх очолюють люди старої системи», – впевнений голова Полтавської ОО «Нового часу».

«Як виправити ситуацію? Теперішня стара українська влада вже остаточно зігнила. Треба на 100 % оновити українську владу як у регіонах, так і у центрі. Вичавити з влади людей, для яких державна служба – це спосіб не служити, а обікрасти державу. В Україні набрали нову патрульну поліцію. Основна вимога при зарахуванні на службу була така: відсутність стажу роботи у старій корумпованій міліції. Так треба діяти з усіма державними службами», – підсумував Євген Ляшенко.

Нагадаємо, у неділю, 5 листопада, журналісти, що входять у Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, розкрили нову схему ухилення від сплати податків можновладців.

Результати розслідування отримали назву «Райські документи». Там виявили імена понад 120 політиків із майже 50 країн світу – зокрема, були дані про Петра Порошенка, керівництво «Нафтогазу» тощо.